Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan magas srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan magas srácok akiknek inkább az átlagos srácok tetszenek?

Figyelt kérdés

Mindenkinek az izmos, vagy nagyon vékony lányos fiúk tetszenek. Van olyan srác aki átlagos, egyszerű fiúkat keres?


Nem kifehezetten csak szexre gondolnék.



2019. jún. 8. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a dagik tetszenek.

28f

2019. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok srác, de mindig az egyszerű,átlagos embereket kedveltem. Inkább a filosz kinézetű, szemuveges srácok a gyengéim, minden barátom ilyen volt, fiatalabb és csendes, egyszerű.

De nehéz ismerkedni, mert ők nem fényezik magukat...

De több mint valószínű, hogy nem minden az izom, a nyunyóság és jóképűség. Bár utóbbi relatív.


49 F

2019. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jap.


Atlagos haj, átlagos test, kedves odafigyelo, nem feminim stílusú. Na már nem azt mondom hogy ne adjon magára, hanem azt hogy nem kell egy nagy rivatbu*inak lenni.


Nézzen ki jól. Ennyi. De az ilyen felpimpelt testu, sero mindig belove sracoktol elmegy a kedvem, ahogyan a csont sovány testalkatúaktol is.

2019. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos test az, amikor amúgy semmit nem sportolsz és mozogsz, a kaját is leszarod hogy mit eszel, de még nem vagy elhízva? (Mert még fiatalabb vagy és gyorsabb az anyagcseréd, mert még nem eszel akkora mennyiségeket, stb.)
2019. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -remete- ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik az átlagos. Még nem duci de nem is gebe test.
2019. jún. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!