Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van mi a reggeli rutinotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van mi a reggeli rutinotok,hogy indul a napotok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek, WC-re megyek, zuhanyzok, öltözök, fogat mosok, hajat szárítok, majd indulok.
2021. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Pont ugyanúgy, mint az átlag férfinak, legyen akármilyen orientációja, és ugyanúgy megvan még az erekció is :D Ha úgy ébredek, kiverem simán felkelés előtt. Aztán kv, cigi, wc, fürdés, reggeli, és indulhat a nap.
2021. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DominikX ***** válasza:
86%
Felkelek kaja, WC, fogmosás arcmosás, toner, szerum1, szerum2 vagy vitamin C, hidratalo, SPF50, munka/suli.
2021. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
6kor kelek, WC, nagy pohár víz, zuhany, gyors készülődés, konditerem, vissza ház, újabb zuhany majd meló kezdés 9kor
2021. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Két lépcsős ébresztő után 5 perc lustálkodás és nyújtózás. Fogmosás. Reggeli. Stresszcsökkentő/napindító maszturbácó (ha épp van partner akkor szex és utána zuhany). Öltözés. Fésülködés. Indulok munkába.
2021. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 perc szenvedés és egy nagy üvöltés :D, utána wc, nagy pohár víz, öltözés, arcmosás, fésülködés, dezodor, elpakolom a holmiaimat az napra, majd utoljára megnézem magam a tükörben és futók a buszra
2021. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Én az igénytelenebb fajtából vagyok. Felkelek, fogat és arcot mosok, teszek dezodort, felöltözöm és megyek munkába. Ez kb 5 perc. Mindig este készítek mindent elé, ami másnapra kell, zuhanyozni, kajálni meg meló után szoktam.
2021. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Prince de Bretagne válasza:
91%

fölkelek kb 9 körül, WC, fogmosàs (én este tusolok mindig),

egy nagy pohàr viz, reggeli: piritos baguette vajjal és kb 3cm friss gyömbér.

Utàna laptop (Ogame), TV ....

Dolgoztam màr eleget, dolgozzon most màs is (nyugdijas vagyok)

2021. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%

A hajnali madárcsicsergésre ébredek, kiugrok az ágyból tele motivációval. Egy félmaraton lefutása után belevetem magam a munka örömeibe.


Meg egy fenét.... háromnegyed órás szundis ébresztő után feltápászkodok nagy kávé és bevándzorgok dolgozni.


Annyi jó van benne hogy ébredezés közben szoktam a még alvó párom farkát fogdosni. Néha le is szopom, vagy kiverem magamnak....


Amúgy a korán kelés egy gyötrelem és nagyon utálom....

2021. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte pont úgy, mint mindenki másnak, kivéve, hogy én ébresztem az ébresztőórákat. :-D

Kávé/klotyó/cigi, zuhany, időközben a számítógépek bekapcsolása; meló.

Reggeli már meló közben, mert azt időben el kell kezdeni...

2021. máj. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!