Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fontos számotokra, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos számotokra, hogy a nektek tetsző srác nyáron szexin, divatosan öltözzön? Vagy a visszafogottabb stílust jobban szeretitek?

Figyelt kérdés
Vannak meleg srácok, akik ha itt a jó idő, elég sok ruhadarabot és gátlást levetkeznek. Némelyikük jelmondata: Sky's out, thighs out! És valóban kipakolnak szinte mindent: combokat, karokat, vállakat. Tetszik ez nektek? Vagy a dögös helyett jobb a decens stílus?

2021. máj. 17. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
hát ilyet! ahelyett hogy mindenki egy zsákban járna
2021. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek villogni, ezért a szolid megjelenést preferálom. Mellesleg nem számít a divat, trend, márka ha tiszta, igényes, ízléses.
2021. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint sokat csinál ha valaki stílusosan van felöltözve. Viszont ez olyan pluszpontnak számít ami nem feltétlenül olyan fontos számomra. Ha a srác tetszik akkor a arcát és a testét nézem nem ruháit. Ami azt illeti h kevesebb ruha van valakin nyáron, ez lehet jó és neutrális, a jó akkor van amikor edz a srác nem muszáj h teljesen szét edzett legyen a teste csak látszódjon h kezd formálódni a teste ez ilyenkor nagyon vonzónak tartom. Ami neutrális számomra az pedig az ha egy túlsúlyos srác öltözik így, nekem ebben az esetben teljesen mindegy mivel nem vonz engem ez a test alkat így mindegy h mit vesz fel a illető. De ha egy edzett korombeli srác így néz ki akkor persze hogy tetszik nekemx ugyanúgy ahogy a hetero srácoknak tetszik ha egy lány szoknyában, bikiniben van.
2021. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 tehát egy mondatban: mindegy mi van rajta, csak edzett legyen és ne dagatt
2021. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl van ez gondolva. Mi van ha csak azért mutatnak többet mert mondjuk melegük van... Mert szerintem sokan eszerint választanak ruhát nyárra...
2021. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok.

4 es igen kb ennyi konklúzió a egészből, csak a jobb megértés érdekében jobban szét írtam.

2021. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bonyolult a kérdés.

Azt érted nem jó ha valaki

Nyáron, rövidnadrágot papucsot és atlétát visel?

Ha ki is van gyurva akkor már sértő számodra?

2021. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok ezzel, mint a 2. válaszoló.
2021. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha félmeztelen az illető, vagy kint van a hasa, dereka a pólóból. Neken jobban tetszik ha van rajta háj.
2021. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!