Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívakat kérdezem! Ti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívakat kérdezem! Ti ha láttok egy nektek tetsző srácot akkor rendesen felizgultok? Vagy ilyenkor mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Mi jut eszetekbe? Egyből szex? Vagy csak annyi, hogy de jó lenne ezt a srácot megismerni?

2015. szept. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat számít, hogy milyen szituációban találkozunk :)
2015. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy jól néz ki ez a srác..:D
2015. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy de helyes, jól néz ki és milyen jó lenne közelebbről megismerni
2015. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ha meglátok egy srácot nem áll fel rögtön... :'D Egyszerűen csak annyi jut eszembe, hogy jó volna ha meleg/bi lenne és hajlandó lenne ismerkedni. Aztán általában itt megakad a dolog. :D
2015. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bennem elindul valami, nem áll fel, de azért magához tér. Ha reggelente látok egy baromi jó segget a metrólépcsőn, akkor nehezen tudom megállni, hogy ne kövessem, és nézegessem, de mondjuk beszélgetéshez túl gyáva vagyok, meg a hely sem a legalkalmasabb hozzá...

Arra szoktam gondoloni, hogy jó lenne, ha észrevenne/meglátna, esetleg megsimogathatnám, megfogdoshatnám, beszélhetnék vele, ilyesmi..


21f

2015. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel áll a vesszőm és ezt sokszor nem nézik jó szemmel és meg is mondják... "
2015. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én csak azon szoktam gondolkodni, hogy mit művelnék vele :D
2015. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ask Me ***** válasza:
100%
Ha nekem tetsző srácot látok akkor totál elvesztem a fejem és arra törekszem hogy valahogy összefussak vele de úgy hogy alkalmam nyíljon átadni magamból érzéseket és átvenni a tőle jövőket. Igen felizgulok, de már az agyam ezt kontrollálja mert ajtóstól a házba a legrosszabb döntés lenne, így higgadtan, tapintatosan és tele túlfűtöttséggel igyekszem legalább egy jóleső beszélgetésig eljutni vele. Persze mindeközben eljátszom a gondolattal, elképzelem ahogy összeforrunk, de ha rámozdulok és ő nem az, akkor az nagyon tud fájni.
2015. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!