Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csinálsz azokkal akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz azokkal akik sunyin tűnnek el ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Pl: beszéltek kamerán azt mondja minden ok és 2 perc múlva meg tiltva vagy.

Vagy kap quicket rómeón és tilt. Se köszönés se semmi? Eskü nincs bajom azzal ha nem jövök be valakinek. Ez benne van. Ahogy nekem se jön be mindenki. De akkor udvariasan megmondom hogy más tipus jön be de örülök hogy beszéltünk és bizalmat szavazott. Aztán elköszönünk. Ez a normális. Miért nem megy ez sokaknak? Miért gondolják, hogy ezt megtehetik? Én ha nagyon nagyot csalódok megfogadom, hogy megbosszulom de rájövök hogy nem érne semmit. Pedig egy párra ráférne vmi kis lecke.


2021. máj. 21. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok helyes annyira, de normális igen. És úgy tűnik az is érték, mert több nagyon jó és NORMÁLIS sráccal van jó kapcsolatom. Szexhaverság is. Emiatt nem is annyira zavar hogyha valaki eltűnik így, hisz őt minősíti a tette, de van hogy pl az izmos haveromnak megmutatom mi volt. Ő ilyenkor szereti visszaadni. Aztán ő is rájuk ír és mikor jön a kép akkor leírja hogy bocsi mégse mert közbe megmutattalak a legjobb barátomnak is és őt most offoltad szó nélkül. Nekem meg sajna az olyan ember nem fér bele aki ennyire sunyi. Csak olyannal akarok lenni aki egyenes. És akkor jön az elnézés kérés, stb. Vagy őt is tiltják. :D Bevallom én tudom ezt élvezni. Főleg mert nem én kértem, hanem magától tette meg. Ahogy Barni mondja " Normális embert találni akire számíthatok nehéz, de a farkamra napi 100 is lenne így még jó hogy kiállok amellett aki nekem fontos" és ez mindig jól esik. Csak mellette néha azt érzem lementem arra szintre amit kritizálok.


De a legjobb talán az volt mikor egy ilyen kis sunyi gyerek másnap ült velem szembe a vizsgáján ahol én csak felügyelő voltam. Hát nem észrevettem hogy puskázik? Ahogy puskázott mind... Oda is mentem az övét elvenni és persze mondtam neki hogy ha olyan sunyi lennék mint te tegnap a neten akkor most elintézném az egyest is neki csak ennél én emberileg többre tartom magam. Így a tudása alapján lett egyes. Mert hát puska nélkül már nem volt tudása se. Arról meg nem én tehetek... Arról se hogy az élet elém hozta másnap hisz semmi esélye nem volt :D És ezt azért tényleg nem foghatjuk rám, hogy miattam lett egyes.

2021. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, tanárként másnap teljesen random talalkoztal vele? :D
2021. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokak megijednek,

Sokak csak kedvtelésből vannak itt

Sokak tényleg félnek ennél töbtől, a következő lépcsőfokra lépni.

Nem kell velük foglalkozni.

2021. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ezekre gondolok. Aki 2 éve a társkeresőn az nem fél. Az egyszerűen csak sunyi és nem megmondja hanem tilt mert ennyi nála a becsület.
2021. máj. 21. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki 2éve fenn van a saját fotójával az nem csinál ilyet!

Azok megmodják hogy nem vagy szimpi stb. Ezt nem hiszem el.

Vagy neked nincs kin fotód?!

Nem vállalod magad ami később derül ki, és így felesleges tényleg kapcsolatról beszélni-törölnek.

2021. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűnik? Semmit. Ő szegénységi bizonyítványa
2021. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5.

Nem függ attól mióta van fent. A sunyi az sunyi, hogy a kérdező szavával éljek. Szánalmas emberek vannak. Nekem tetszik hogy van aki leckézteti őket. Én is mikor ráértem csináltam ilyet. Ne gondolja senki hogy nincs következménye a tetteinek. Jobb ha tanul kicsit becsületet. Nem is értem. ÉLőbe para megmondani azt értem. Bár nekem ott is megy. De hogy írásban ilyen aljas valaki az gáz. Erre ugyanis az ALJAS szó illik..

2021. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!