Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg megméri a péniszé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg megméri a péniszét vagy van olyan, aki nem?

Figyelt kérdés

Rendszeresen kérdezgetik, hogy mekkora ismerkedésnél. Mivel még soha nem jutott eszembe, hogy megmérjem, ezért általában random benyögök egy számot, mert akkor békén hagy.

Egyáltalán akik mérik, azok mivel szokták?

Tényleg ilyen gyakori, hogy mérik? Mert szinte mindenki kérdezi ezt.



2021. máj. 28. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Gyakori és nem csak melegek, de biszex és hetero fiúk körében is. Azzal sincs gond, ha te nem méregeted.
2021. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nemcsak a melegek, hanem nagyjából minden férfi. Jó, kivételek nyilván mindig, mindenhol vannak, így itt is.
2021. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát én még sose mértem.

Heteró vagyok

2021. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kovpet ***** válasza:
74%
Én szívesen megmérném, de most csak az 5 méteres mérőszalagom van itt, a 20 méteresért át kellene mennem a műhelybe.
2021. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nyolcadikos koromba mind megmértük. Ez téma volt… heterók is… nem meleg szokás…
2021. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, de a kérdés a melegekről szól. Nem igazán érdekel, hogy mit csinálnak a heterok.
2021. máj. 28. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Hallod kérdező fogod amit írnak? A férfiak többsége méri. Teljesen mindegy a szexuális beállítottsága.

Nagyon sok heteró pasit érdekel hogy kinek mekkora, mert össze akarja a kapott számot vetni a sajátjával. A heterókat ezért érdekli.

A melegeket pedig azért, mert aki passzív vagy uni azt szexnél érdekli a partner mérete, hogy kire számítson.

Gondolkozhatnál egy kicsit azért.

2021. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Amíg kiírod ezt a kérdést, 3x megmérted volna, és tudnál egy olyan számot, ami elég alapinformáció.
2021. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Hú ez neked akkora probléma, melléteszel egy vonalzót

Hamarabb megméred mint a kérdést leírtad.

2021. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor okoskodj… Bunkózol itt azzal aki válaszol… Ebből a stílusból azt sejtem neked mindennel bajod van. Adja az ég hogy ilyen hisztis ember ne írjon rám…
2021. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!