Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két aktív meleg fiú közt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két aktív meleg fiú közt alakulhat ki tartós kapcsolat? Neked mennyire lenne ez kielégítő szex terén?

Figyelt kérdés
Nekem ő nagyon tetszik, talán szerelmes is vagyok. Nincs rózsaszín köd vagy ilyesmi, akkorát nem csalódnék azért, ha lekoptatna, mert túltenném magam rajta. De azért belezúgtam egy kicsit. Nagyon rendes fiú. Pár hete ismerkedtünk meg és már többször találkoztunk. Jól elvagyunk igazából, egyidősek vagyunk. Orál az fantasztikus vele, a 69 is. Anált hagytam neki párszor, de soha nem kényszerített rá, sőt mondta, hogy nem muszáj, ha nem akarom. Olyan furcsa érzés ez, amit szerintem 100-adjára se szoknék meg. Ő élvezi, nekem teljesen semleges. Nem rossz érzés, meg nem fáj, de arra a szintre nem tudok eljutni, hogy elélvezzek tőle, vagy érezzek valamit, azon kívül mintha mindig olyan lenne, mintha jönne a kaki (nem volt semmi, kimostam magam, de teljesen olyan érzés). Érzem, hogy bennem van, lüktet, tényleg nem fáj, csak ilyen prosztata bizsergést vagy bármit nem tudok tapasztalni. Normál méretű a farka. Ő pedig azon az elven van, hogy neki nem lehet berakni semmiképp. Kielégít máshogy is, tud szopni bármeddig, vagy néha csináljuk, hogy odarakom neki középre, amikor már elég kemény nekem és izgat a feneke. Elég hamar el tudok élvezni ha a popsijához odaszorítom és úgy dugom a rést. Azt engedi, hogy kinyaljam, azzal nincs gond. Vagyis igazából azon túl, hogy análisan magamévá tegyem, mindent megkapok. Az én méretem az elég nagy, nem is akarnám igazából, hogy fájdalmat okozzak. Persze nem mondom, hogy nem esne jól, főleg hogy olyan fiú még nem volt akibe tövig hatolhattam, de azért nem minden csak a kúrás. Van hogy csak fekszünk egymás mellett, és ölelkezünk, simogatjuk egymást. Néha ráfekszem, vagy néha ő rám, és egymás testét is puszilgatjuk és csókolózunk, és ezt jó sokáig. Meg egyszer együtt is aludtunk. Azt én nem tudom, hogy ő hogy érez, vagy mit gondol, mindig kedves, meg érdeklődik és dicsér. Azt sem mondtam neki és ő sem nekem még nyilván hogy szeretem, vagy szeret, csak mindig hogy milyen jó egymással lenni. Vagyis ez így működhet hosszú távon szerinted? Vagy ha működne is, egy idő után már nagyon hiányozna, hogy dugjak? Nem vagyok szexmániás meg szexorientált, de csak az érdekel, hogy szex téren ez kielégítő lehet-e.

2021. jún. 2. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom a leírásban benne van a feltett kérdésedre a válasz. Működhet. Kérdés az, hogy Te ezt így élvezed-e.
2021. jún. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is volt ijen pasim. Nem engedte hogy be dugjam neki. Ez csak addig tartott amíg egyszer hason aludt el...jól bekentem a dákeszt és durrbele tövig
2021. jún. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Müködhet
2021. jún. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
2-es, ezt hívják úgy hogy megerőszakolás. Gratulálok. Akaratán kívül megdugtad, annak ellenére hogy tudtad, nem akarja.
2021. jún. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire megértitek egymást minden téren, akkor szerintem működhet. Hogy neked mikor jön el az a pillanatod, amikor már nem bírod ki azt, hogy Te dugj, nem lehet tudni. Lehet megszereted és élvezni is tudod majd azt, hogy Ő dug, és idővel rájön, hogy Te is vágysz rá, hogy megdugd. Az is lehet, fél a méretedtől, ezért húzódozik. Ha azokat élvezitek, amiket leírtál, és annyi megfelel mindkettőtöknek, akkor csak azokat csináljátok.
2021. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Alapból azt mondanám nem,

Aktív vagyok mikor próbáltam passzív lenni én odáig se tudtam eljutni mint te.

Ezek szerint te teljesen ki tudod elégíteni a barátod így ott nincs gond főképp ha te az ő orgazmusát élvezed örülni is tudnál neki hogy boldogságot okoztál.

Te azt írod kielégít ha a rést Dughatod az nagyon jó, ha ilyen sok minden stimmel tegyél egy próbát vele belevágnék.


Magamról tudom hogy nem bírnám így ki dugás nélkül, és nem is bírnám hogy engem dugjon valaki.

2021. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a helyzet annyiból nagyon szerencsés, hogy szépen tisztázva vannak hogy ki mit enged, és ki mit nem. (Ha nem történt volna meg, bár szerintem igen: célszerű elmondani neki, amit ide írtál, hogy "hogyan", mennyire "élvezed" te valójában a passzív szerepet.)

Az általad feltett kérdést (működhet-e) nem tudnám megválaszolni, viszont két kérdés, ami segíthet ebben.


1: Te képes vagy-e beérni "ennyivel" hosszú távon?

(Ezt neked kell tudnod, érezned, és ha erre a válasz: nem, akkor nincs miről beszélni.)


Ha az 1. kérdésre igen a válaszod, akkor:

2: Őneki ez megfelel-e.


Kettőtökön múlik. Kettőtöknek kell akarnia, és úgy gondolom, lassan van mögöttetek annyi tapasztalat, hogy ezekre a kérdésekre körvonalazódjon egyfajta válasz :)


Alternatíva: Jómagam nem propagálom, de vannak párkapcsolatok, ahol alkalmi, vagy állandó harmadik felet vonnak be, kifejezetten szexre, csak azért, mert mindketten azonos szerepet kedvelnek. Párban vannak, egymást szeretik, de a szexet kibővítik, hogy mindenki maradéktalanul élvezhesse...

2021. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék egy ilyen kapcsolatot ! 69 orál ameddig csak bírjuk ahányszor csak bírjuk !
2022. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!