Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 éves fiúként lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúként lehetséges olyan 40 es férfit találni, akihez oda is költözhetek, és élettársi kapcsolat alakulhat ki Budapesten?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Qrva
2019. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kérnék pénzt.
2019. szept. 24. 09:36
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehetséges, de miért akarsz azonnal más nyakára menni? elég gáz
2019. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kis falumból Pestre mennék. Szinte bármi áron.
2019. szept. 24. 09:55
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Biztos találsz.

Startlap.hu férfi-férfi szexparnerek.Adj fel egy

hidetést.Le se tudod vakarni a jelemtkezőket.

Óvatosan,próba reggeli ne!

2019. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Én kaptam anno ilyen ajánlatot. Nem szándékosan kerestem az ilyen lehetőséget, hanem egyszer csak váratlanul felajánlotta egy pasi. Mindent megadott volna az illető, dolgoznom sem kellett volna, teljes ellátás, lakhatás, kaja-pia, költőpénz meg minden, csak "álljak rendelkezésére" amikor úgy kívánja. Természetesen NEM éltem a lehetőséggel, pedig akkor, abban a helyzetben nagy segítség lett volna. Viszont egy életre gallyra vágta volna az önbecsülésem. Fiatal srácok gyakran kapnak ilyen ajánlatokat 40+-os pasiktól. Fiatalságért (szexért) cserébe könnyebb megélhetést. Nekem nem tetszett ez az ajánlat. Ha belementem volna, később (felnőtt, érett férfiként) tutira megbántam volna. Inkább szűkösebben éltem az elején (szintén faluról költöztem Bp-re, eleinte albérletről albérletre vándorolva), de legalább nyugodt maradt a lelkiismeretem. De hát nem vagyunk egyformák, ami nekem nem fért bele anno, az lehet, hogy másnak simán belefér. Egyéni döntés kérdése.
2019. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. szept. 24. 11:48
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Lehetséges, de miért akarsz egyből odaköltözni valakihez, előbb ismerd meg. Nem random x partnerrel szoktak összeköltözni, hanem azzal akivel kijön az ember és szeretne vele minél több időt együtt tölteni.
2019. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván lehetséges, rengeteg 40. pasi keres fiatal fiút, de semmi sincs ingyen, egy idő után frusztrálni fog a dolog.

Miért nem bérelsz inkább egy szobát és valamelyik bevásárlóközpontba vagy mekiben dolgoznál, építenél magadnak saját egzisztenciát, akkor mész bulizni mikor/kivel szeretnél, és nem függsz senkitől.

Hidd el, nem olyan nehéz :)

2019. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert nincs fél millám kaukció stb.
2019. szept. 24. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!