Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, akik kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, akik kapcsolatban vagytok, nektek mennyi anyag folyik ki szex után?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől, de nálam van amikor nagy mennyiség, van amikor egyáltalán semmi nem jön ki miután a barátommal vagyok. Van valakinek ilyen tapasztalata?

2021. jún. 7. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy visszakérdezek, de nekem most tényleg nem egyértelmű... Honnan mennyi folyik ki: a péniszedből, amikor elélvezel; vagy a fenekedből, miután a barátod elélvezett? :)
2021. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írta, hogy passzív ebből nyilván az következik, hogy az ánuszából...
2021. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, popsiból.
2021. jún. 7. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Kipróbálnám milyen lehet.
2021. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én a szex után általában megpróbálom kinyomni és a nagy része olyankor ki is jön.
2021. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ hány pasivsl voltam
2021. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig folyik ki, illet az sem mindegy mennyit élvez a barátod
2021. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Én nemrég elélveztem fenékből és meglepődtem hogy ilyen is létezik, nem a farkamból jött ki hanem a fenekemből és volt hozzá megkönnyebbülő érzés is mikor elélvezel, nem barátom élvezett el bennem mert rajta volt gumi, belőlem folyt úgy mintha előről élveztem volna el. Közben belül folyamatos csiklandozáshoz hasonló érzés volt, fura volt és jó. ^^
2021. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!