Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szólsz ha a srác akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz ha a srác akivel szexelsz élőben menet közbe mégse akarja?

Figyelt kérdés
Szóval izgat 1-2 dolog fiúval. Azonban félek, hogy élőben mi van ha nem tetszik. Akkor kínos félbehagyni nem? Volt már nektek ilyen?

2021. jún. 13. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Az elég gáz ha menetközben félbehagyjátok.
2021. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első élmény lenne sráccal...
2021. jún. 13. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos, hogy a partneremnek örömet okozzon a szex, ezért bármikor jelezheti, hogy ez most nem jó neki ezért nem akarja. Én akkor azonnal abbahagyom, és más irányban próbálkozom. A partnerem is ilyen. Persze az is fontos, hogy a csúcspontig hosszú az út, időt kell hagyni az egyes szintek kiélvezésére. Én semmiképpen nem gyorsítanám a dolgok alakulását.
2021. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen előfordul hogy szűz a fiú

Nincs ezzel semmi gond, csak mondani kell.

2021. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor abbahagyom.

Emberek vagyunk, jogunk van meggondolni magunkat. Utolsó görénynek érezném magam, ha nem akarja, de mégis erőltetném, mondván, hogy már elkezdtem. (Sőt, ez jogilag erőszak is lenne.)

2021. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy kínos. Mi van, ha nem engedi? Sok ilyenről olvasni itt.
2021. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető az, hogy kétség van benned. Amit javasolni tudok, hogy olyan partnert válassz, akivel van lehetőség beszélgetni (előtte és utána is:) Mindenki elkezdi valamilyen formában a szexuális életet. Azzal foglalkozz, hogy sose hagyd magad egy adott helyzetbe beszorítani. Szabadon, vágyaid megélése felé! Hajrá!
2021. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd neki előre, hogy neked ez az első, és akár azt is, hogy lehet, hogy mégsem fog tetszeni. (Bár erre gondolhatna magától is).

És nemhogy nem kínos, hanem teljesen érthető és természetes.

2021. jún. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan jó érzés abbahagyni közben, de mivel én személy szerint ilyen szituációban nem egy bunkó állat vagyok és figyelek a másikra ezért tiszteletben tartanám a kérését.
2021. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. jún. 17. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!