Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Menet közben leállás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menet közben leállás?

Figyelt kérdés

Hello

Sex közben mielőtt elélvezek kicsit meg puhul a szerszám, ha közben lassitok akkor is és van úgy hogy nem tudom folytatni mert nem merevedik meg újra

ez valami pszihés dologehet? vagy mert izgulok? általában azon szoktam izgulni hogy ne menjek gyorsan és ez hatna ki az erekcióm minőségére?



2019. júl. 14. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először nem értettem, hogy ez miért nem Közlekedés kategória 😃
2019. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg problémát okoz, akkor ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e valamilyen fizikai probléma és ha nincs, akkor szexuálpszichológus, esetleg pszichiáter tud segíteni.
2019. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy masszazsszerüség volt

Ami bejött

2019. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 hogy érted hogy fizikai probléma?


#3 ezt a masszázst kitudnád fejteni bővebben nekem akár privátban?

köszi a válaszokat

2019. júl. 14. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Keringési gond, urológiai gond, andrológiai gond stb.

2019. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!