Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ötvenes nős férfi vagyok,és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomiii2 kérdése:

Ötvenes nős férfi vagyok,és jó ideje homoszexuálisnak ézem magam,ami nagyon kellemes érzéssel tölt el. A gond az,hogy még nincs barátom,akivel jól érezhetnénk egymást. Nem tudom mit tegyek? Válljak el a feleségemtől és kezdjek új életet egy férfivel?

Figyelt kérdés

#Nős de meleg
2021. jún. 18. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
50 évesen tényleg tanácsot kell kérj interneten? Ha valamiben nem tudsz döntést hozni, akkor arra ott van a szakember. Pont ilyen kérdésekben segít. Ha homoszexuális vagy, akkor minek vagy nővel? Minek játszol vele? Bár ő is elég "hülye", ha hagyja és nem lát át rajtad. Elég gyávaság megszokásból együtt maradni.
2021. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez nagyon nehéz lehet, van 2 lehetőséged együtt maradsz a feleségeddel és a gyerekeiddel és nem foksz teljes életet élni, vagy elhagyod őket, de azzal hogy lehet nem találsz hosszútávra partnert, de ha mégis találnál akkor boldogabb leszel mint életedben valaha. Ez ilyen szerencsejáték feleség, mert ha befekteted összes pénzed akkor lehet veszitesz, de ha nyersz akkor pedig boldogság vár rád. Csak 1 dolgot ne csinálj, még pedig amíg együtt vagy a feleségeddel addig ne csald meg őt, mert nem szép ez vele szembe és mindig a végén kiderül a ilyen.
2021. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Opció lehet egy nyitott kapcsolat is

Mindenhogyan beszélj a témáról szakemberrel és szerintem a feleségeddel is

2021. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
szereted a feleséged? vannak gyerekeid? akkor ez a vonat már elment, majd legközelebb
2021. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
En biztos nem tudnek egy percet sem hazugsagban elni tovabb.
2021. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
én meg sosem hagynám el a feleségem, gyerekeim
2021. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell elvállni ha jóban vagytok. De azonnal kezdj újabb életet.
2021. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem olyan, mint a szerencsejáték. Itt csak nyereség várhat rád. Átrendezed az életed. Átalakítod a kapcsolataidat olyanná, ami megfelelő. Feleséged biztis szeret, támogatni fog. Gyerekek remélem már nagyok, nem kell együtt lakj miattuk a nővel, ha nem akarsz.

Aztán ha még szerelem is jön, már csak bónusz, de addig is a te életed élheted.

2021. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!