Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lehet gyakori ez a vágy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori ez a vágy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 éve együtt vagyunk már a barátommal. Mindketten 20 körüliek vagyunk és melegek. Az utóbbi időben elkezdett engem izgatni a gondolat, hogy mi lenne, ha ő mással szexelne időnként. Mikor mondtam neki, elsőnek nem hitte el hogy ez tényleg izgatna engem, de aztán belátta hogy nem csak kamuzok. Aztán végül elmesélte, hogy kb. egy éve megdugta őt az exe, illetve többször is találkozott egy másik fiúval is, akit többször le is szopott. Mikor megtudtam hogy ezeket csinálta mialatt már együtt voltunk, mérhetetlenül kanos lettem, és úgy érzem hogy mégjobban kívánom őt. Illetve annak is örülnék, ha megint találkozna mással vagy akár rendszeresen is összejárna egy szexhaverral, persze csak úgy, hogy kapcsolatba senkivel sem menne bele. Tudom, ez már beteges hogy arra vágyok, hogy egy másik fiú a magáévá tegye időnként a páromat aki élvezi közben a dolgot, azért is kérdezem hogy ez vajon mennyire gyakori?

2021. jún. 19. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom mennyire lehet gyakori, cuckoldnak hivjak. Ha nektek ez igy belefer, akkor oke.
2021. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Lennék akit szop:)
2021. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló nyitott kapcsolatban vagyok.
2021. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szexkapcsolatnak. Érzelemmentes, nyitott kapcsolat. Ha nektek ez oké, akkor hajrá.
2021. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell a fiataloknak osszejonni hogy massal szexeljenek a paruk mellett
2021. jún. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egy másik fiú a magáévá tegye időnként a páromat aki élvezi közben a dolgot,


Ezt írtad. Megírnád nekem privátba, hogy ebbe mi a büdös f@sz lenne beteges?


Nem olyan gyakori sajnos. Nekem mindegy, én csak azt akarom, hogy a párjaim boldogok és kielégültek legyenek szellemileg.

2021. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is erre izgult be
2022. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!