Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedtek élőben is srácokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtek élőben is srácokkal vagy ti se mertek?

Figyelt kérdés
Annyi helyes srácot látni a városba. Annyira jó lenne tudni kinél van esélye az embernek. De para leszólítani. Nem?
2021. jún. 20. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a városban leszólítani idegen személyeket ismerkedési céllal még heteró módban is necces, de max elutasítás van belőle, homo viszonylatban, meg még neccesebb a szitu, mert ránézésre nem tudod megállapítani a tutit. Gondolom ezért vannak meleg bárok.

De az introvertált embereknek meg marad a net...

2021. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa többször is.

Ha valakin látom, hogy nagyon nézeget beszélgetést kezdeményezek.

Ami bejön. Nálam szokott lenni pluszban olyan öngyújtó amiből már kifogyott a gáz, ha látom, hogy cigizik, én is megpróbálok rágyújtani, és kérek tőle tűzet, így szóba elgyedünk :D

2021. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Haverkodni kell valahogy, hozzászólni, felhozni egy témát, aztán majd alakul. Nem kell félni, nem fog senki elzavarni.
2021. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék senkit meleg témával leszólitani. Más témával ha le is szólítanán nemhiszem, hogy idáig menne a dolog, hogy rátudnánk térni a melegségre is.
2021. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szólítok le mindenkit.

De ha ülsz egy parkban, buszpályaudvaron, és látod, hogy sokszor összeakad a tekintetetek, vagy lopva nézeget annak oka van.

Ilyenkor le kell szólítani. Legalábbis szerintem.

Pár szóból már leveszed mi a szitu, és hogy a beszélgetést ő is fenn-e akarja tartani.

nekem párszor már bejött.

Sok ilyen szitu van, és keresek a nten xy-t akivel itt és ott ekkor találkozott, de nem merte leszólítani.

Lehet, hogy az igazit engeded így el.

2021. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!