Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, hogy ismerkedtetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogy ismerkedtetek a korona előtt más srácokkal?

Figyelt kérdés
Olyan sztorikra gondolok, amikor személyesen sikerült valamit összehozni (nem kell, hogy feltétlenül kapcsolat legyen belőle), nem interneten ismerkedtetek meg, hanem a "klasszikus filmes módon" (buli, bár, villamos, kávézó stb. ) Meséljetek!

2020. nov. 26. 18:45
 1/5 everlight ***** válasza:
83%
Meleg bárokban,de leginkább csak alkalmi szexet kerestem
2020. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudsz ajánlani jó helyet? :D hátha egyszer újra el lehet jutni ilyen helyekre
2020. nov. 26. 20:16
 3/5 everlight ***** válasza:
100%
Hát jó ideig nem nyitnak ki,lehet örökre bezárnak,sok idő telt el azóta
2020. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meleg szauna, meg a hely ahol dolgozom
2020. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Buszmegálló, 2019 április, hajnali 2, én fűtől voltam betépve a partnerem rushtól. Tarhálni próbáltam tőle egy cigit, de nem volt neki viszont felajánlotta hogy "berushozhatunk" mindketten. Elbújtunk egy bevásárlóközpont mögé, és mondta hogy szippantsak az üvegből nyugodtan, de örülne ha az orrához tartanám amíg kiveri. Na, nekem sem kellett több, vertem neki én és le is szoptam, átlagos méretű hosszúfitymás finom farka volt, egyedül az nem tetszett hogy kivette a számból mielőtt elélvezett. Smároltunk is mert annyira be voltunk indulva. Csak a keresztnevére emlékszek, arra hogy biszex, meg hogy kereken 40 volt tavaly szóval 78 vagy 79-es születésű, többre nem pedig még telószámot is cseréltünk, én meg olyan hülye voltam hogy nem mentettem el. Bánom, mert jobban szemügyre véve nagyon jóképű volt, és testalkatra is az pont jó volt, se nem sovány, se nem kövér de azért volt mit fogni rajta. Azóta egyszer találkoztam vele, akkor józanul dumáltunk, de elérhetőséget nem kértem, és soha többé nem találkoztam vele ugyanazon a helyen többet. Hiányzik, nem csak akkor amikor ki vagyok "éhezve", de az egyéjszakás meg úgy hogy 2x találkoztam vele úgyérzem beleszerettem, vele el tudnék képzelni egy kapcsolatot, és azóta másnál nem éreztem hasonlót.

20F

2020. dec. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!