Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan passzív, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan passzív, aki nem ilyen alárendelt kis nyomi?

Figyelt kérdés

Én aktív vagyok, de mindig ilyenekbe botlok bele.

Első tali után már szerelmes, mindig a szopáson jár az esze, hogy hát mikor megyünk már fel hozzám, úgy hogy ő le se vetkőzik. Mellé jön ez a lányos önállótlan, esetlen viselkedés, hogy őt irányítani meg babusgatni kell.

Fú, de utálom az ilyeneket, és sokszor még rá is játsszanak, mert az idősebb aktívok egy részének ez jön be tudom, ha a passzív a szopáson meg hogy megdugják kb semmihez se ért.



2021. jún. 21. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kevesen vannak
2021. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát, ha szexet keresel csak, akkor sok ilyenenbe fogsz belefutni. Melegek nagyon nagy része súlyos mentális sérült. Amin valljuk be, de nincs csodálkozni való. Nekem is voltak gondjaim, bár én akartam változni. Így kértem segítséget szakembertől, aztán meg lett hosszútávon az eredménye. Általában egyébként az viselkedik így, aki életképtelennek tartja magát. Dominálni kell felette, mert nem hisz magában. Sosem volt normális az, hogy valaki alárendeli magát a másiknak. Viszont azt látom, hogy ez a társadalmunkban még mindig teljesen egészséges dolognak van kezelve. Pedig nem az. Egyenlő félként lehet csak harmóniában élni, nem pedig hierarchikusan felépítve egy párkapcsolatot. Az nem arról kell, hogy szóljon. Ez a szolga magatartás egyébként bele van nevelve a magyarokba. Ezért is tűrünk el annyi mindent. Szóval ez nem csak a melegknél van, hanem így magyar társadalmat tekintve botrányosan magas arányban előfordul. Dehát az ország mentális egészsége a béka segge alatt van. Szóval ezen sincs csodálkozni való.
2021. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy másoknak az jön be, ha babusgatják, attól még nem kell így lenézni őket. Tudod vannak akiknek az érzések is számítanak szex közben!
2021. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erre gondoltam 3-as. Az teljesen normális dolog, hogy érzésekre vágynak. Én is olyan vagyok. Viszont teljesen alárendelni magad a másiknak nem normális. Ez ilyen pót apa keresés. Sok minden kiváltja ezt a jellemdeformálódást, de semmiképp sem egészséges. De megint kihangsúlyozom, hogy itt nem az érzelmekről van szó. Teljesen természetes egy párkapcsolatban az, hogy érzelmekre alapozzák. Viszont szerelmesnek lenni 1 találkozó után tényleg nem normális(sok ilyen van). Az ilyen embereket olyan magány kínozza, hogy szinte bármit megtennének, hogy szeretve legyenek. Remélem, hogy érted, amit mondani szeretnék. Ezt nem lenézésből írtam, csak én ezzel foglalkozom. Irányítani egy felnőtt embert nem kell és nem is szabad. Az a szülő feladata volt, amikor még gyerek volt. Utána, ha még egyengetni kell valakinek az útját, abból probléma lesz hosszú távon. Mindenki saját maga alakítja a sorsát, nem pedig más. Ha meg valaki mástól várja ezt, az sok jóra ne számítson.
2021. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
15:42, én csak azt üzenem a kérdezőnek, hogy ne ítélje el azokat, akik máshogy gondolnak a szexre. Képzeld én is szeretem, ha babusgatnak, mégse vagyok életképtelen, elég komoly ember vagyok, aki az ágyban szeret "gyenge" lenni!
2021. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a passzív szerepet, szeretek szopni, de soha nem rendelném alá magam senkinek.
2021. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem bejönne egy ilyen srác.
2021. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Alárendeltséghez kell valaki, aki megadja Neki ezt az érzést.

Többnyire a meleg passzív srácok nem ilyenek, vagy csak én érzem így, minden esetre az aktívok sem akarnak mindig irányítani. Az a jó, ha meg van az összhang köztük, az egyik azt adja, amire a másik vágyik, és ugyanez történik visszafelé is.

Nem lehet, hogy olyan domináns akarsz lenni látszólag, aminek a passzív partnered próbál megfelelni? Mondd meg Neki, hopgy egy olyan srácra vágysz, aki igaz sok mindenben jót tesz neked, de nem akar teljesen alárendelt lenni és nem kislányos. Ha meg ez nem az ŐŐ világa, keress magadnak másik partnert.

2021. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lacás1976 ***** válasza:
64%
Egy cuki srácot én is elbabusgatnék aki imád szopni....
2021. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az általánosítás az sose jó út szerintem. Biztosan vannak sokan ilyenek, meg amúgy is hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy aki kapja, az a "lány" tehát neki lányosan is kell viselkednie. Vannak, akik ilyenek de sokan nagyon is férfiasak, meg se tudnád ezek alapján mondani, hogy mik a preferenciái.

Persze az se mindegy, mire keresed őket. Egy alkalomra vagy komoly kapcsolatra.

21 F

2021. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!