Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan passzív, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan passzív, aki nem ilyen alárendelt kis nyomi?

Figyelt kérdés

Én aktív vagyok, de mindig ilyenekbe botlok bele.

Első tali után már szerelmes, mindig a szopáson jár az esze, hogy hát mikor megyünk már fel hozzám, úgy hogy ő le se vetkőzik. Mellé jön ez a lányos önállótlan, esetlen viselkedés, hogy őt irányítani meg babusgatni kell.

Fú, de utálom az ilyeneket, és sokszor még rá is játsszanak, mert az idősebb aktívok egy részének ez jön be tudom, ha a passzív a szopáson meg hogy megdugják kb semmihez se ért.



2021. jún. 21. 14:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem fontosak az érzelmek, pont ezt írtam. Ne az legyen, hogy az aktív a vezető tipus, aki irányít, intézkedik, a passzív meg semmit, mert olyan esetleg, nyomi, "cuki" rossz értelemben.
2021. jún. 21. 17:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező?
2021. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Babusgatást ne tévessze el senki azzal,hogy a "kis nyomik" ezzel ellensúlyozzák,hogy amúgy dominálni kell rajtuk.

Egyrészt sok a gyerekes lelkű meleg,mert gyerekkorban elrontottak valamit a családban,a nevelésben és most akarnák megkapni, még ha alkalmi partnertől is.

A másik véglet,hogy ennek ellenére "alárendelődnek", ez lehet oka,hogy azt érzik, azért nem kaptak szeretetet,mert rosszak voltak, még gyerekként. Így kettős érzés és minta vezérelheti őket. Persze erre ráépít a sok erőszakos idősebb is, akik egy -két találkozás után dobják őket.

Szerelembe esni egy találkozás után nem lehet, még akkor sem, ha valami szuper egészestés szex is volt előtte.

Lelki alapoktól mentes szerelem nincs, csak max erős kéjvágy.


Sajnos a kérdezőnek teljesen igaza van egyébként, egyre több a lelki gondokkal élő meleg,fiatal, még ha nem is hívnám őket nyominak.

De aki mondjuk párkapcsolatot keres, annak elmegy a kedve, ha ilyenekbe fut bele....

2021. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
na kérdező hol vagy?
2021. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont olyan passzív vagyok aki nem egy alárendelt nyomi de eddig olyan aktívakba/unikba futottam bele akiknek ez nem tetszett. Azt figyeltem meg hogy az ilyen szobanövény típusoknak nagyobb keletje van mert úgy lehet játszani velük ahogy csak akarnak. Sajnos a normális kereslet kínálat ritkán talál egymásra :/
2022. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!