Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire probléma ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire probléma ha egy 40 éves férfi és egy 17 éves fiu szexuális kapcsolatott létesít? nekem egy jó élmény volt de nem tudom hogy a jövöbe bármi lenne ebből

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Én sose jönnek össze egy 20-30 évvel öregebb pasival, de azért ne pedózzátok azokat akik velem egy korosztállyal keresik a szexet!

Sokan elfelejti, hogy tiniként a legyet is röptében...

2021. jún. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Korai tizenéves koromban nekem is negyvenes pasi volt az első. Lehet itt szajkózni a sok negatív dumát, de 3 évig tartott, és meghatározóan jó időszak volt. Ha neked most ez a jó, akkor csináld. Nyilván tisztában van a kérdező is vele, hogy nem ezzel az emberrel éli majd le az életet.

30/passzív

2021. jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezitek ess szerettek együtt lenni akkor csináljátok. Simán lehet belőle bármi.

Ne adjátok fel!

2021. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 18 éves voltam, egy 43 éves férfi volt az első, aki bevezetett,pedig én voltam az aktív.

Figyelmes, érzéki férfi volt, neki köszönhetek sok mindent.

És én is voltam első,46 évesen egy 19 évesnek, amiből kapcsolat is lett több éves.


Amit szeret az ember, és van, akivel jól érzi magát, és ebből nem lesz senkinek sem testi, sem lelki gondja, akkor azt meg kell élni.

Ezt arra értem, hogy közösen eldöntött dolgokat nyugodtan meg lehet tenni, szép és emberi kapcsolatok is alakulhatnak így .

2021. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
de miért egy öreg fószerrel próbltad ki 14-es? nem lett volna jobb egy korodbelivel mint egy öreggel? ritka az ilyen felállás
2021. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok áll mit akartok kihozni belőle.
2021. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

14 -es vagyok.

Azért kezdtem "öreg" fószerrel, mert nagyon jól nézett ki, értelmes és kulturált volt és nem "húsnak" használt.

Én sem így álltam senkihez, hogy csak "használom", és most, 52 évesen sem nézek ki lerobbant tipikus ötvenes magyar férfinak.Meglepődnek a koromon ...

2021. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát aki kép nélkül mondja magát jóképűnek az cinkes pali

Biztos rohannak utánad mi😂😂

De beképzelt vagy te csávó

2021. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Gabipasika ***** válasza:
100%
39 évesen én is leszopnék egy 18-20 évest nincs ebben semmi :D
2021. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!