Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini kedvelő idősebb melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini kedvelő idősebb melegek, még találtok srácot?

Figyelt kérdés
Én már 35 vagyok. Izgatnak a 25 év alatti vékony srácok, de ahogy öregszem tapasztalom, hogy a 25, majd a 30 és a 35 már teljesen olyan szám ami tuti offolás. Szóval a kérdésem az idősebbekhez szól. Milyen sikerrel találtok fiatal passzív srácokat? Vagy idővel változik az igény is? Mármint hogy bejönnek majd a 25 év felettiek is?
2021. jún. 7. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez engem is érdekel, mert én is 25 alattiakra bukok. Akik írnak esetleg írnak pár szót magukról? Korukat, alkatukat, szerepüket? Kíváncsi leszek mit írnak :)
2021. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
26 vagyok, és a 35-45 közötti korosztály az esetem. Hogy nekem mi a tapasztalatom? HOgy túl öregnek bizonyulok hozzájuk, mert nagyon sokan a 18 éves kis tiniket akarják. Nem tudom, hogy miért, de elég gáznak tartom.
2021. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

42éves vagyok

Nem vagyok kigyurt, se tökéletes.

Nem írok soha senkinek, előszőr, úgyis a passzív választ 18évestől a 40éves ig mindenki szokott írni de leginkább a 25év alattiak.

Ha szexpartner kell max 1óra alatt találok. Normálisat igaz ez mindenkinek mást jelent.

2021. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Budapesti vagyok, 52 éves. Sok fiatal ír itt rám, vagy talál meg,de ebben a korban már tudom, hol a helyem.

Kapcsolat az, amit örömmel vennék,de inkább harmincas korosztállyal.

2021. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Most is van egy tini fiúkám.És több fiatal is Stabil srácok.Szeretik

aput.Tudom apa komplexus.Kit érdekel? Engem biztos nem.Be kaphatják

a cikizők.

2021. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki tartósat. Időnként alkalmi ismeretségek, vagy alkalmi szex és ennyi :-(
2021. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
" "a fiatalság olyan kincs mely napról- napra kevesebbet ér"
2022. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
En 18 eves izmosabb vekony de aktiv fiu vagyok es csak a sajat korosztalyommal
2022. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de ők találnak meg hajtja a hormon őket ! 😅(Nem bánom ! ) Én 29 és passziv
2022. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!