Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (gay question) Ha kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(gay question) Ha kapcsolatot kerestek, mi a fontos számotokra?

Figyelt kérdés
külsőleg és belsőleg is.
2021. júl. 4. 22:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
rendes kapcsolatra gondolok, nem alkalmi kapcsolatra.
2021. júl. 4. 22:31
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Külső:ápoltság ,borosta.

Belső:felelősségtudat,érzelmesség,humor,legyen világos életfelfogása.

2021. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Megint ugyanaz. Jól van, nem gond, kezdjük elölről.

Nagyon fontos, hogy külsőre is tetszedjen, az esetem legyen. Anélkül egyáltalán nem ismerkedek. Belsőleg, az majd utána kiderül.


Nálam ami a fontos:

- passzív legyen vagy passzívuni

- meleg legyen, ne biszex

- NE LEGYEN FEMININ!

- vékonyak előnyben, de nem pálcika

- szőrös test, borostás előnyben

- nálam alacsonyabb előnyben

Nagyjából ezek, de úgyis összkép számít. Vagy tetszik, vagy nem, ezt így nem tudom megmondani, úgyis tetszhet, ha teljesen eltér a felsoroltaktól.


Nem tudom konkretizálni a belsőt. Ezerféleképpen lehet értelmezni például azt hogy kedves... Ez egy sablon amúgy is, hogy kedves legyen, mert ez nem jelent semmit. Mindenkinek van pozitív (=kedves) oldala és negatív oldala, amivel együtt vagy szimpatikus, vagy nem. Úgy sem lehet elsőre kiismerni valakit. Eltelik pár hét, vagy hónap, ha még mindig tart a dolog, egymásra tudunk hangolódni, akkor jó esély van rá, hogy tartós kapcsolat is legyen belőle.

Semmilyen extra elvárásom nem volt/ nincs/ nem lesz. Beszédes vagy sem, sportos vagy sem, mit dolgozzon, milyen zenét hallgasson, mit csináljon szabadidejében. Nem érdekel. De tudjunk egymásra hangolódni, ez fontos. Belsőleg is vagy szimpatikus, vagy nem, amit a külsővel ellentétben, ahogy írtam, kell pár hét eldönteni.

2021. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Külsőleg nekem majdnem mindegy. Én azt szeretem, ha azt látom a másikon, hogy elfogadja magát. Akkor semmi gond nincs. Kell egy egészséges önbizalom.


Belsőleg meg leginkább a tiszteletet és az őszinteséget mondanám. Nyilván ezt kölcsönösen gondolom. Ezen kívül szeretem, ha valaki érzelmes és azért gondolkodni is tud, van saját véleménye. Illetve a humor, anélkül szomorú lenne az élet. ;)

2021. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Hm...tudjunk egymásnak udvarolni, legyen humora. Egyébként nem szoktam listát írni arról, hogy mit/kit keresek, mert nem egy feladatként fogom fel, amit teljesíteni kell. Olyan emberrel jönnék össze, aki mellett békességben érezném magam és persze fordítva is jó lenne, ha így van.
2021. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Külsőleg nekem kb csak az arc számít, főleg a kék szeműek jönnek be nagyon.

Belsőleg az a fontos, hogy lehessen vele értelmesen beszélgetni, legyen valamennyire intelligens. Illetve éreztesse velem, ha bejövök neki. Ha nem, akkor pedig mondja el, csak legyen őszinte.

És nálam még az illat is meghatározó, általában aki cigizik, annak nincs túl kellemes illata...

2021. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Olyan embert szeretek, aki mellett azt érzem,hogy hazaérkeztem. Aki érti a humort, aki értelmes beszélgetőtárs, aki magát adja és nem pózol és főleg, nem a környezetének akar megfelelni.

Dohányzást nem szeretem, én sem voltam sosem az.

Szeretem az érzelmes és azokat FEL IS vállaló, és igénylő embereket. De azt életben mindenhol.


Amit nagyon nem díjazok, a nőies viselkedés,ékszerek, hivalkodás. Én csak aktív vagyok, így passzív ,max uni jöhetne szóba.

Mivel már több kapcsolatom volt, tudom, hogy a "csomagolás" nem minden, a belső dolgok sokkal fontosabbak.

Leginkább a szolid férfiak az ideáljaim, ha pedig kinézetre is írnom kéne valamit, a barna szemű, sötét hajú, illetve a szemuveges, aki nagyon bejön, persze ez nem sarkalatos.


52 F/Bp

2021. júl. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen szép kulturált leírások mindenkitől:-)
2021. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

A négyes leírása nagyon aranyos volt, én is hasonlót keresek.


Szeretném, ha egy férfi érzelmes lenne és érzéki. Nem kell, hogy a világ szeme előtt vállalja fel azt, hogy érzelmes, de kettőnk között nem kell, hogy titkolja. Szeretném, ha tudnánk fogni egymás kezét, amikor baj van és feltétel nélküli eldfogadást biztosítanánk a másiknak.

Ha valamilyen konfliktus van, nem várom el, hogy ne legyenek intenzív érzések, harag vagy düh. De szeretném, ha miután lehiggadtunk, meg tudnánk beszélni elejétől a végéig. Hogy nekem és neki mi esett rosszul és ezeket orvosolni.

Szeretném, ha a karjaiba menekülhetnék, ha a világ túlságosan ijesztő hellyé válik hirtelen, ha elbújhatnék az ölelésében.

Szeretnék gondoskodni róla, segíteni neki, ha vannak nehézségei a munkahelyen vagy a családon belül, akárhol.

Szeretném, ha sok olyan alkalom lenne, hogy csak összebújunk és hallgatjuk egymás szívdobogását és lélegzését.

Szeretném, ha türelmes lenne velem szemben és el tudná fogadni a nehézségeimet.

Szeretném, ha el tudnánk mélyedni komolyabb témákban, ha látunk egy filmet vagy olvasunk egy könyvet, akkor beszélgetnénk róla.

Ha együtt főznénk, kirándulnánk.

Hatalmasakat nevetnénk és gyönyörködnénk közben a másik nevetésében és mosolyában.


Erotika és külső szempontjából, szeretném, ha magasabb lenne nálam és testes lenne. Nem kigyúrt, nem is kövér, hanem egy középút. Szeretném, ha nyitott lenne az erotika terén és nem cövekelne le ahhoz, hogy csak olyat csinálhatunk, ami mindkettőnknek elsöprő élvezetet okoz. Hanem, ha van valamilyen érdekes vágya a másiknak, ami talán engem vagy őt nem igazán indít be, kölcsönösen szereznénk egymásnak örömöt azzal, hogy kielégítjük ezeket a vágyakat.

Ha az okoz beteljesedést, ha látjuk, hogy a másik élvezi, amit csinálunk egymásnak, legyen az akármi (finom határokon belül).

Szeretném, ha gyöngéd domináns lenne, ha olykor a falhoz vágna és addig csókolna, ameddig levegőt bírok venni, utána pedig átölelne, miközben alszunk. Ha szeretkezés közben is éreztetné, hogy ő a domináns.

De szeretném, ha gyöngéd is lenne, ha csak simogatna az ajkaival vagy minden érintése lágy lenne, bármiféle durvaság nélkül.


De lehet, hogy túl magasra teszem a lécet. Pedig ezek nem annyira eget rengető dolgok szerintem, semmiféle elvárás nincs bennem, csak szeretném, ha szerethetnék és szeretnének.


23/F

2021. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Külső: ápolt-igényes, inkább lágyabb arcvonások, arc borotvált, többi nem, alkat nem döntő, csak túl kövér ne legyen


Belső: megbízható, őszinte, intelligens, érdeklődő, inkább szolid, nem nőies viselkedésű

2021. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!