Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők nektek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők nektek miért fontos, hogy a párotok felvállalja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok szeretem a barátnőmet, jobban mint eddig bármelyik pasimat. De ő azt szeretné ha felvállalnám a kapcsolatunkat legalább a szüleim előtt amit én nem szeretnék, meg szeretne együtt élni velem, amiben szintén nem vagyok biztos, hogy jó ötlet lenne, mert szerintem két nő mindenen tud veszekedni. Tudom, hogy ebből úgy jön le mintha nem szeretném pedig ő nekem a legfontosabb, de csak titokban. Mert nem szerencsés ilyen dolgot felvállalni mert az emberek úgysem fogadnák el. Ez a kapcsolat így nem lesz működő szerintetek?
2018. aug. 11. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Kivéve ha nyomós oka van rá,amiért nem vállalja fel,abban az esetben természetesen megérteném.


A te esetedben ez látszólag nem áll fenn,ráadásul tuti biztos,hogy nem szereted,különben nem nyilatkoznál róla ilyen degradálóan, és te is vele akarnàl élni.



"Nem vagyok benne biztos,hogy jó ötlet,mert szerintem 2 nő mindenen tud veszekedni"


Ezt melyik pasidtól tanultad? Nem zavart,hogy olyanoknak tetted szét a lábad akik ennyire utàlják a nőket?

2018. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
,,pedig ő nekem a legfontosabb,de csak titokban" Hát ez mindent elmond.Nem szereted te ezt a lányt igazán.Hogy miért olyan fontos neki,hogy felvállald?Azért,mert megalázó,hogy letagadod,ez olyan,mintha szégyellnéd őt.Nem a titkosilonkád,hanem a párod,és jogosan várja el,hogy mutasd be otthon,vagy megfogd a kezét az utcán,ha a pasijaiddal is megtetted.Persze más eset,amennyiben a szüleid súlyosan homofóbok,és például eltiltanának titeket egymástól,ha fény derülne a kapcsolatotokra,de a barátaidnak igenis bemutathatnád.Miért fontosabb más emberek véleménye rólatok a barátnőd érzéseinél?Biztos vagyok benne,hogy nagyon fáj neki az,hogy így rejtegeted.Ő nem egy fekélyes seb,hanem a kedvesed,viselkedj is úgy vele.
2018. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

"Legalább a szüleid előtt felvállalni"-igeb,ez lenne a legalapabb,révén,hogy része akar lenni az életednek és a családodnak


"Szeretne együtt élni veled,de te nem"-ez a lány komolyan gondolja a kapcsolatot és szeretné tovább vinni,elmélyíteni.


"Legfontosabb,de csak titokban"-igazi abszurdum,hogy te ezt még a szeretettel tudod azonosítani


Az olvasottak alapján te őt max ilyen kis tingli-tangli kapcsolatra és ágyjátékokra tartod. Kb semmi komolyat vagy mélyet nem érzel iránta,és nem us teszel semmit. Gyártottál egy ostoba kifogást (a nők mindenen össze tudnak veszni) ami neked elég,hogy ne kelljen beismerned az alkalmatlanságodat.

Sajnálom dzegény lányt,remélem hamar észhez tér és otthagy téged,hogy lehessen normális kapcsolata egy olyan emberrel,aki igazán szereti.

2018. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tagadom le teljesen mindenkinek azt mondom, hogy ő a legjobb barátnőm. Nem őt szégyellem, én azt nem bírom amit ezért kapni szoktak az emberek. Ha pl. Ausztriában, vagy Németországban élnék simán vállalnám de itthon. Hallottam hogy pl. a munkahelyemen miket mondanak a melegekről, most szúrjak ki magammal, hogy egész nap a homofób beszólásokat kapjam?
2018. aug. 11. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Legyél akármenmyi idős, egy komoly kapcsolathoz még nem nőttél fel.
2018. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira szeretnéd a barátnőd,lesz*rnád magasról a homofób beszólásokat.Miért olyan fontos idegeneknek a véleménye?
2018. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Aztán még a biszexek kérdezik, hogy miért menekülnek előlük a leszbikusok. Na tessék, az ilyenek miatt.
2018. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Azt mondod ő a legjobb barátnőd? Ennél degradálóbban hogyan tudnál hozzáállni? Ez a legalja.


És igen,csúnya dolog,de egyetértek az egyik hozzászólóval. Nem véletlenül nem akarnak leszbikusok biszexekkel lenni...

2018. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

#7,8

És ha ezt azok a biszexek kapják vissza akik pont nem ilyenek?

2018. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem teljesen értek egyet az előttem szólókkal, pedig leszbikus vagyok. De eleinte én is küzdöttem ilyen érzésekkel mégpedig a homofób környezet miatt. Én azt gondolom hogy beszélgessetek sokat, ha szükséges pszichológushoz is elmehetsz nekem sokat segített, hogy eltudjam fogadni önmagam.
2018. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!