Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit akar egy 32 éves férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy 32 éves férfi egy 19 éves tinitől?

Figyelt kérdés
Egyik meleg kollégám mesélte, hogy hosszú párkapcsolat után egy 19 évessel randizgat. Tekintve, hogy én 29 éves vagyok (bár nő) el se tudnám képzelni, hogy egy tini fiút szerelemből szeressek és vele tervezzek. Mondtam is neki, hogy egy 32 évesnek teljesen más elképzelései vannak mire azt válaszolta, hogy szerintem mégis milyen elképzelései vannak Mo-on.. Ez oké, de akkor is furi. Ismertek olyan párokat akinél hosszú kapcsolat lett a korkülönbség ellenére?

2021. júl. 7. 20:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rendben lenne ennyi korkülönbség, bár még szűz vagyok.

19/f

2021. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%

Ismerek olyan párokat igen. Pl szüleimet. Egy romlott, beteges, függő párkapcsolat lett belőle. Ekkora korkülönbséggel sosem lesz harmónikus kapcsolata senkinek, de majd megtapasztalja mindenki a saját bőrén. Aki okos és gondolkodik, az előbb-utóbb rájön erre magától. Aki meg nem, az mindig ugyanezeket a hibákat fogja elkövetni és egyedül marad a végére. Vagy belép egy függő kodependens kapcsolatba, mint ahogyan azt az elején is írtam. A fiatal azért jön össze idősebbel, mert nincs semmi élettapasztalata, szorong a való élettől, kell valaki, aki beleviszi az életbe, stb. Ez nem tudatos természetesen(bár van olyan is), hanem tudatalatti. Az idősebb meg a fiatal husikra vágyik, illetve sokan levannak ragadva egy kisgyerek szintjén, ezért meg is találják hozzá a partnerüket. Szóval idős vagy csak a testiség miatt kezd ki fiatalabbal, vagy egyszerűen annyira betegesen magányos(szeretethiányos), hogy kell neki valaki(eltartja, stb). Gyereket meg könnyű még manipulálni(19 éves). Úgy fog cselekedni, mint ahogyan a pót apuka fütyül neki. Míg majd felnem lázad egyszer és otthagyja.


"Mondtam is neki, hogy egy 32 évesnek teljesen más elképzelései vannak"

Pontosan, ez a lényeg. Legalább te átlátod. Egyébként ez hetero kapcsolatoknál sem normális, hiába kezeljük annak. Csak sok a tudatlanság még sajnos az emberekben, de ez majd idővel változik.

2021. júl. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Tudok olyan 71 éves férfiről, akinek évek óta van párja, igaz,hogy nem él vele.

A párja pedig 33 éves és jól megvannak !

2021. júl. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Én 29 éves vagyok.

Nekem sosem jöttek be az ilyen korú pasik, mindig is a 30-40 közti korosztály vonzott.

Viszont ha nem így lenne, akkor azért választanám ezt a 19 éves tinit, mert még nincs "megrontva".

Az elején még fiatalon minden meleg normális párkapcsolatra vágyik, aztán mindig kihasználják és átverik őket, így már nem bíznak meg egy idő után senkiben sem, sőt kerülik azt, hogy kötődés alakuljon ki valakivel, így 2-3 találkozás után már új partnert keresnek, mert félnek az újabb csalódástól.

Ő még fiatal, talán nem érte ennyi rossz tapasztalat és még mer bízni az emberekben. Na ezért választanám.

2021. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

14 Ezen a korszakon mindenkinek át kell esnie. Különben örökre féltékenykedő, naiv pasi lesz.


Én amúgy 17 évesen jöttem össze egy 39 évessel, 3 évet voltunk együtt távkapcsolatban. Most 24 vagyok, 3 éve költöztem össze a mostani 42 éves párommal. Imádom az életemet. Mindig is az idősebb pasikhoz vonzódtam, már tinikorban is a szőrös, macis tanárjaimat bámultam. Annyi hogy nekem sokkal nehezebb a coming out mint másoknak, mert a melegeket mindenki elfogadja körülöttem, de azt nem hogy a 20 évvel idősebb pasik jönnek be.

2021. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

46 éves voltam, mikor összejöttem egy 19 évessel,első voltam neki és három éves, szép párkapcsolat volt ,közös élettel... Az eltérő korból nem volt soha gond, sőt intellektusban is nagyon jó volt vele.

Aztán, hopp, lecserélt egy nálam idősebbre :)


Sic transit gloria mundi :)


52 F

2021. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
hát ha látnék képet lehet,de nekem 40 fölül offos már, 50 fölött meg már XXXXXXXXX
2021. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hittem a kérdésemre írtad a választ, de látom, hogy egy másik válaszra reagáltál.

Aztán látod mégis egy még idősebbre cserélte az a 19.. :)

2021. júl. 8. 20:05
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

igen arra írtam:) van aki a nyugdíjasokért van oda:DDD


lehet a kollégád jól néz ki:D

2021. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

én csatlakozok a 19-es válaszolóhoz, bár értetlenül állok ez előtt, ha ennyire megbízhatatlan és lotyó volt a srácv, hogy nem vetted észre?

az 52 éveshez szól a kérdés. azért 3 év alatt csak le kellett volna jönnie

2021. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!