Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit akar egy 32 éves férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy 32 éves férfi egy 19 éves tinitől?

Figyelt kérdés
Egyik meleg kollégám mesélte, hogy hosszú párkapcsolat után egy 19 évessel randizgat. Tekintve, hogy én 29 éves vagyok (bár nő) el se tudnám képzelni, hogy egy tini fiút szerelemből szeressek és vele tervezzek. Mondtam is neki, hogy egy 32 évesnek teljesen más elképzelései vannak mire azt válaszolta, hogy szerintem mégis milyen elképzelései vannak Mo-on.. Ez oké, de akkor is furi. Ismertek olyan párokat akinél hosszú kapcsolat lett a korkülönbség ellenére?

2021. júl. 7. 20:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
91%

Én

17 évesen anno összejöttem egy 31 évessel.

Nekünk másfél évig tartott.

jelenleg 19 vagyok.

2021. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
93%

Én magam ennyi idősen is szoktam 32, sőt, idősebb emberek társaságában lenni. Az, hogy valaki jófej, kedves és jól kijövök vele nem kor függvénye, ez lehet fiatalabbakkal és idősebbekkel is. Igaz, én jómagam nem vagyok párkapcsolatban illetve nem is keresek ilyet, hanem csak úgy barátkozom és ismerkedem, esetlegesen szexelek is. (A kettő nálam nem zárja ki egymást.)

Régebbi lakótársaim is idősebbek voltak és a jelenlegi lakótársam is idősebb nálam, így az hogy egy fiatal és egy idősebb ember nem jöhet ki jól egymással, csak szimplán nem igaz.

19/f/Bp

2021. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!