Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a vèlemènyetek a melegekről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèlemènyetek a melegekről, ami most megy a világban?

Figyelt kérdés
Nem szoktam politizálni meg ezzel azzal foglalkozni, biztos èrzèkeny tèma ez, csak elgondolkodtam h ez olyan hihetetlen h van ilyen, a biblia is ír az utolsó időkről, ott is ott van h lesz ez, most meg kimèsz az utcára azt ott van... Èrdekes..

#meleg #Ami a világban van
2021. júl. 8. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Semmi
2021. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
utálom melegként hogy összemossák a politikával a szexualitást
2021. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
A normális melegekkel nincs semmi bajom. Azokkal akik a pofámba akarják nyomni magukat viszont igen. Ahogy a túltolt pc-s baromsággal is... Az egyenjogúságért meg elfogadásért küzdő réteg régen átesett nem csak a lovon, de a kerítésen is...
2021. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Csinálják a 4 fal között, amúgy nem lenne ezzel baj, de kvára nem kívánom látni sehol se, ez nem egy termék, amkt reklámozni kell. Most már inkább felidegesít, hogy ez folyik a csapból is. A felvonulásukkal is csak ellenszenvet váltanak ki, semmi mást.
2021. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
" csinálják a 4 fal között" ugyanúgy a heterók is mikor a csaj seggét láthatóan nyálcsorgatva nézik, társaságban is nyilvánosan kimondják mit hogy csinálnának a csajjal - kit érdekel és az is mikor hetero pár nyalja egymást az utcán csókolóznak, mindenki csinálja négy fal között.
2021. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is írtam egy könyvet, abban az apokalipszis idején az emberek nem pohárból isszák a vizet, hanem egyenesen a csapból. Félelmetes lehet úgy élni, mint a kérdező.
2021. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

#5

4-es vagyok. Vonatkozik ez mindenkire. A 2 emberre tartozó dolgok maradjanak is úgy.

2021. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

#5 egy csók az utcán azért nagyon messze van attól, hogy félmeztelenül vonaglok egy felvonuláson és kikérem magamnak, hogy nekem jár a tisztelet/elfogadás, csak mert meleg vagyok...


Az a probléma, hogy mind a két oldal tele van idiótákkal és ezek a leghangosabbak... Ráadásul pont miattuk szar a helyzet. De ez általánosan jellemző az egész világra, akármilyen társadalmat megosztó kérdésről van szó.

2021. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
én 30 éve is úgy szoptam mint most , ezután is úgy fogok :D
2021. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Biblia?

Eljön a világ vége mikor nem tudsz megkülönböztetni hátulról egy nőt vagy férfit.

Én előlről se tudok, vannak akár bácsik tehát nem fiatalokról beszélek akik soha nem borotválkoztak mert nincs arcszőrük, az irodalom tanárnőm meg borotválkozott.

Politika?

Tegnap este kapcsolgattam a tv és ott tudtam meg hogy a homoszexuálisok akarják a heteró gyerekeket felvilágosítani a szexről már óvodás korban és mind Soros Bérenc. Nem tudtam róla, de kinek adjam a Bankszámla számom várom az utalást elmaradtak pár hónappal.

Orbán Viktor egy beteg üldözésmánias ember aki egyre jobban hasonlít arra a német kis emberre.

2021. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!