Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Üdv Mindenkinek! Sajnos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv Mindenkinek! Sajnos a párom nem akar dolgozni, semmi ambíciója nincs ez az irány felé. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy negyedik éve vagyunk együtt, közel három éve élünk külön a szülőktől, egymással. Azóta csak én dolgozom, én tartom el magunkat, de az ő szülei is sokat segítenek, az enyémek semmit (kitagadtak a mivoltom miatt). A helyzet az, hogy semmi ambíciót nem látok abban, hogy munkát keresne. Amikor erre rákérdezek, megsértődik. Szerintem nálam türelmesebb ember nemigen van e Földön, de már nekem is fogytán van. Húzom az igát, mindig fáradtan érek haza, és ha menni szeretne valahova amihez már se kedvem se energiám, ismét jön a sértődés... Nagyon szeretem Őt, de nem hiszem hogy így boldog lehetne az életem. Mit tanácsoltok, mit tegyek?

2021. júl. 17. 21:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%

Én se dolgozok. Komolyan ez a legfontosabb a mai világban? A pénz nem érték. Attól ki lesz boldogabb?

Költözzetek el, vagy csináljatok családi vállalkozást. Hát én se akarnék gürizni egész nap egy gyárban.

Nekem mondjuk lőttek a párkapcsolatomnak, de szívesen megválaszolom a "Mivel foglalkozol?" kérdést.

Mivel foglalkozok most, ha nem dolgozom?

- alvási nehézségeim vannak, rámennek néha fél napjaim is (altatófüggőség, inszomnia)

- szexchat aprópénzért éjjel néha

- edzek, sétálok, súlyzózok stb

- bevásárolok

- sütök, főzök

- mosogatok, takarítok

- játék, filmezés, olvasom itt a kérdéseket és néha válaszolok

- kávézok a szomszédokkal

Eddig nem volt pénzgondom, közeledek a 30-hoz. Igazából nem kell eltartani, van minimális pénzem. Elélnék belőle még évekig, míg dolgoznom kéne. Mi itt a gond?

"a szülei is sokat segítenek" - Küldenek pénzt? Mivel segítenek? Mi itt a gond?

Miért kéne mindenkinek dolgozni? Azt nem csak a nők tehetik meg, hogy nem dolgoznak. Ha emiatt nem vagy boldog, az elég sajnálatos. Ha annyira eleged van, akkor ne dolgozz te se. Minek szóltok bele más életébe? Én se akarok dolgozni.

2021. júl. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

#11,

Nem kell mindenkinek dolgozni, az életben maradáshoz szükséges jövedelemhez hozzá lehet anélkül is jutni, ha

A) anya/bárki eltart

B) számottevő vagyon áll rendelkezésre, aminek hozamai fedezik a megélhetést.


Hogyha A) eset áll fenn, tisztázni kell a másik féllel, hogy ez számára nem okoz-e kényszerűségből nehezen viselt terhet. Mert ha okoz, akkor élősködőnek minősülünk, ami összeegyeztethetetlen a másik fél szeretetével.

2021. júl. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Azért a munka nem csak azért jó mert pénzt keresel.Mellette seg8t kialakítani a tudatos napi rutint,szocializál,felelősségtudatot tart fenn,és bizonyos korlátokat szab a normális élethez.Nem mellesleg a lelki egyensúly hoz is hozzájárul
2021. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%

Elsőre azt mondtam volna hogy lapát.

De olvastam a tőbbiek kommentjèt:ezért pszichologust javaslok.

Ha azután sem javul változik a helyzet érdemben...mert azért ma már lehet munkát találni akkor lapát. Sajnos a pszicho nem egy alkalmas történés de megérheti.


Mindazon álltam mostmár van rendesen távmunka,az épitőipar is dübörög még culágarként is lehet keresni valamennyit.

2021. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Na látod: a szeretet és a boldogság nem mindig jár kézenfogva.
2021. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 11-es. A hozzaszolasod remelem vicc akart lenni, bar oszinten szolva annak is szar volt. Kepzeld el, olyan “kegyetlen” vilagot elunk, hogy tanulni kell, kepezned kell magad, majd el kell menni dolgozni, hogy eltartsd magad. Hat micsoda felhaborito. Gyanitom nem a legelesebb kes lehetsz a fiokban ettol fuggetlenul is javaslom, hogy keress polgari munkat, vagy legalabb ne lazits. A kerdezonek teljesen igaza van es a kirohanasa is jogos. Bar az eletkor nem derul ki, de azert az eleg gaz, ha valaki allandoan kifogast keres, dolgozni meg nem akar, de a penzt azert vinne. Mar meg ne haragudj de amit levettem az egeszbol az az, hogy kihasznal es a kedvesed csak egy aranyaso. En tenyleg nem ertem, hogy egy ilyen ingyenelonek miert kell pitizni. Nem azzal van a gond, hogy valaki nem dolgozik. Sokan vannak igy. Nem talal munkat, vagy virus alatt kirugtak, vagy pl most eppen tanul stb. Na de semmit nem csinalni, csak kifogast keresni es lopni a lapot na meg lapatolni neki haza a penzt...vicc. Ekkora munkakerulot...
2021. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
11 jó neked . De többség gyakorkatilag egyik napról a másikra él. Esetelg hónaprol hónapra. De semmiképp évről évre!
2021. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Latom, nemcsak en vagyok megaldva.


Mi ket eve ismerjuk egymast, a parom azota nem dolgozik. Elvarasai azonban vannak. Eleinte nem zavart a dolog, de most mar napi szinten vannak penzproblemaim.


Pumpulja a szuleit es az occset is.


Normalis esszel mar regen szakitani kellenne vele, masnak egybol ezt a tanacsot adnam, de en megsem tudom megtenni. ahogy te sem :(

2021. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
A felnőtt párkapcsolat kategóriába írnék elsősorban, mert ennek totálisan semmi köze ahhoz hogy melegek vagytok.
2021. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem tudjátok megtenni, mert társfüggők vagytok. Szorongó, szeretethiányos embereknél ez tipikus deformált viselkedésbeli tünet. Féltek egyedül, pedig nincs miért. Mi történik, ha egyedül vagytok? Semmi. Egyedül is lehet boldognak lenni és amikor egyedül is azok vagytok/lesztek, akkor tudjátok ténylegesen megtalálni a normális párt, akivel lehet harmóniát kialakítani. Hozzátok magatokat rendbe először ti is mentálisan, mert az sem normális, aki eltűri ezt(kérdező, 18-as). Ezt saját tapasztalatból mondom.


9-es.

2021. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!