Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért tűnnek el egyből a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el egyből a srácok, amikor megmondom, hogy gumi nélkül nem akarom?

Figyelt kérdés
Alkalmikrol van szó
2021. júl. 19. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Örülj neki :)
2021. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Legalább tudsz szelektálni 😇
2021. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jól teszik, hogy eltűnnek, én se szexelnék gumi nélkül!
2021. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Csacsiság részükről. Még az óvszeres szex is jobb, mint a semmi, főleg ha gumi előtt kapnak egy kis cumikázást. De ha nem kapnak, akkor is jobb...
2021. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, bár ja lehet orulnom kéne mert kiszurhetoek.


Csak már idegesít, hogy az emberek nagyja iylen :D

Nem is értem..

2021. júl. 19. 11:37
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Alkalmi gumi nélkül? Senkivel.
2021. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Mert felelőtlen ostobák, és egyébként nem kis mértékben dominancia-kérdést is csinálnak belőle.

De ne bánkódj, ez egy nagyon jó szűrő. ;)

2021. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként tényleg jobb, hogy elmennek ezek a p*csába. Nekem volt egy olyan szexfüggő ismerősöm, aki mindig gumi nélkül csinálta. Jó pár kedves fertőzést el is kapott már és az sem érdekli, ha HIV-es lesz. Sőt, várja is, hogy legalább tudja végre magáról és szedheti a gyógyszereket. Beteg. Még pszichológusnál is volt, de nem akarja elfogadni, hogy nem normális a gondolkodása. Melegek között annyi szexfüggő van, hogy Dunát lehetne rekeszteni belőlük. Szexfüggőkkel sose kezdjetek ki, mert abból csak gondd lesz. Tartós párkapcsolatra meg természetesen nem is lehet olyannal lenni, mert nem tudnak elköteleződni. Terápiás kikezelés után max, de ahhoz saját akaratuk is kell, hogy egyáltalán kérjenek segítséget.


Az akinek megvonási tünetei vannak szex hiányában, az függő. Csak mondom, szerintem azért itt is van jópár. De a végén minden ilyen ember egyedül marad, aztán már késő bánat, hogy nem kezdtek vele valamit.(minden függőségnek ez a vége).

2021. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8#

Igen összetörték a szíved megértem.

idővel jobb lesz.

2021. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
4 és válaszoló itt van?
2021. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!