Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régebben azt hallottam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben azt hallottam, hogy sok meleg utálja a biszex férfiakat ez igaz vajon, vagy csak egyes nyugati országokban volt/van így? Mostanában viszont, ahogy kezdek ismerkedni, eddig csak elfogadást tapasztalok (szerencsére).

Figyelt kérdés

Biszexként teszem fel a kérdést. Nemrég kezdtem ismerkedni férfiként férfiakkal, és kizárólag elfogadást látok, nem érzékelek a meleg férfiak részéről diszkriminációt, lenézést a biszexek irányába, szerencsére.

Avval indokolták régen pl rádióműsorokban (ez lehetett persze ferdítés is), hogy sok meleg szerint a biszexek "bizonytalanok, nincs igazi vágyuk a melegekre", vagy "sumákok, nem egyértelmű az irányultságuk", ami baromság persze.

Olyasmi is rémlik évekkel ezelőttről, pl rádiós beszélgetésekből, hogy nyugaton egyes meleg bárokból kinézték a biszex pasikat.

Ti mint melegek hogyan vélekedtek a biszex pasikról és láttok-e lényeges eltérést a szexben, ha biszex pasival, illetve ha meleg pasival szexeltek? Vagy mindegyik fajta között tapasztaltok ilyet is, olyat is?



2021. júl. 23. 00:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem igaz, sőt inkább "sorstársnak" tekintik őket, mivel szintén nehezen fogadja el a társadalom többsége. Amelyik meleg ilyen véleményen van azt az zavarja, hogy esetleg egy biszex "lenyúlja" a potenciális partnereit. Aki kiegyensúlyozott és normális azt nem fogja zavarni.
2021. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ezt jó olvasni, mindeféle vélemény érdekel. Kb 2005-2010 között meleg rádiómásorban mesélte egy meleg másorvezető, ha jól rélmik, hogy az USA-ban több meleg bárból kitiltották a biszexeket, és avval magyarázta a műsorvezető, amit idéztem (biszex=bizonytalan(?)), mármint valahol USA-ban ez volt egyes melegek indoka.


Nem tudom, mi ebből az igaz. Azt se, hogy régen Magyaro-on volt-e ilyen hozzáállás a melegek részéről.


Én csak azt tudom, hogy néhány hete, amióta melegekkel, biszexekkel ismerkedem, főleg jó tapasztalatom van, a bi-k elfogadása abszolut módon jellemző, tisztelet érte, melegek!


(Más kérdés, hogy bunkó emberek minden rétegben előfordulnak, heterók, melegek és biszexek között is, főleg a tárgyiasult "húspiac" stílusúakra gondolok, akik bunkóbb fajta, de nem sok ilyenre akadtam szerencsére. Az alkalmizókkal semmi gondom, hiszen én is ilyen vagyok, mert biszexként nem párt keresek fériban.)

2021. júl. 23. 00:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom a biszexeket. Éppen ellenkezőleg. ;)
2021. júl. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi a gondom a biszexekkel hogy a legtöbb a szexet egy fizikai kielégülés el fogja fel csak.tisztelet a kivételnek .nem egyszer kaptam meg ,hogy érzelmet a csajjal tudja megélni.
2021. júl. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
a bisexek játszanak sokszor, meg hazudnak is, ezért van ez így. minimális kivétel van, de hidd el, a többség.. bisexnek mindegy, legyen lyuk azt kész kb
2021. júl. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 -remete- ***** válasza:
24%
Nekem se megy érzelem. Csak a szex. Bár barwtsagot keresek szexel, eddig a melegek akikkel kapcsolatban voltam sajna csak trofea vagy egy sima többszöri alkalom voltam azt huzzak el a móka után. Nem haragszom rájuk mivel azoknak akikkel voltam több kel sima szexkapcsolatnál. Így hiába vonzó a szex velem szembesülnek azzal, hogy én érzelmet nem tudok adni fiunak. Szóval ja mint fentebb írták hazudunk meg stb. De a nyavaja egye meg mutasson nekem a maigenercióban valakit aki nem csalta meg rendszeresen a párját testileg. Ismerek nem egy meleget akik ugy szexelnek, hogy a párjuk kb le se szarja a fejület így felodlják magukat a parjuktól ilyen formán hiába szereti.
2021. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Mint biszex emberekkel nem utálom őket meleg ként, de nem ismerkedek velük.

Falumban van jó pár és arról szól az egész életük hogy épp megcsalják női párjukat.

Mert pasit nem vállalnak fel,

Köpködnek a melegekre mert ők a legnagyobb heterók.

Biszexnek biszexekkel kellene ismerkedni és nem lenne gond.

2021. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekem hasonló a problémám, mint amit a 4-es ír. Néha kicsit úgy érzem, hogy a biszexek (tisztelet a kivételnek) csak a szexuális vágyaik meg/kiélését keresik bennünk, melegekben. Aztán ha az megvolt, akkor szépen belesimulnak egy nő mellett a társadalomba.. valahogy kihasználás íze van az egésznek. :(


6-osnak meg innen üzenem, hogy nincs annál gázabb, mint amikor egy férfi másokra mutogatva próbálja felmenteni magát a felelősség alól. Óvoda..

2021. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos számora, hogy megosztottátok velem azt, hogy vélekedtek a biszexekről, sé a taapsztalataitokat!


Érdekelne, rólam miként vélekedtek az alapján, amit megfogalmazok. Én tehát egy biszex férfi vagyok.

Először is, megkérdezném a melegektől, szerintetek tehet-e arról valaki, hogy meleg? Úgy értve, hogy meg tudja-e változtatni e vágyát, orientációját?

Szerintem nem.


És akkor meg feltenném a következő kérdést is: szerintetek tehet-e arról valaki, hogy biszex? Úgy értve, hogy meg tudja-e változtatni e vágyát, orientációját?

Szerintem nem.


Próbáljátok meg a biszexek helyábe képzelni magatokat, kérlek. :)

Ti mit tennétek, ha biszexek volnátok?


Elfojtanátok férfiként a nők iránti vágyatokat? Vagy elfojtanátok férfiként a férfiak irányába való szexuális vágyatokat?


Nem provokatívan kérdezem, értelmes válaszokat kaptam és én is jó szándékból érdeklődöm. :)

Az az egyszerűbb eset, ha egy biszex érzelmeket is és testi vágyat is érez mind a nők, mind a férfiak iránt.

De mit csináljon az a biszex (és ilyen vágyú a legtöbb biszex, ti se tehettek avágyaitok ellen, nemde?), amely biszexet erős testi vágyat érezne kugyan férfiak irányába, de érzelmeket nem annyira? "Eriggyetek a csajokhoz, monjatok le, biszexek a homoerotikus vágyaitokról?" Vagy hogy van ez? :)


(Nekem egyébként kell némi érzelem a férfival való szexhez, de nem tudok kötődni érzelmileg hozzájuk, érzelmileg kötődni csak nőkhöz tudok. Tehetek erről? Nem. Ilyenek a vágyaim, érzelmeim. Azonban tiszteletteli vagyok, sportszerű, ezeket előre elmondom a potenciális férfi parnternek, akár tartós szexkapcsi volna, ami nekem még nem volt, akár alkalmi. Nem tekintem tárgynak a férfiak testét, és nem is vagyok hajlandó elfogadni, ha engem tárgynak tekint egy meleg, vagy egy biszex férfi. Sőt, végyom férfival si a gyengédségre, és el is várom, hogy a parnter velem is gyengéd legyen; análban nem volt részem, de az esetben könynebben elviselnám az érzelemhiányt, de a tisztesség ott is fontos nekem! Uni vagyok vágyamat tekintve, tehát ha dugnék, odafigyelek, mi esik jól a másiknak és mi nem, és alkalmazkodom, más helyzetekben például és szerintem anális aktusnál is jellemző volna rám. Ha engem dugnának, akkor meg elvárnám a figyelmességet viszont.)

2021. júl. 23. 13:25
 10/19 A kérdező kommentje:

Jaj, még egy gondolkodásra ösztönző tényező, erről is jó szívvel beszélek, semmiképp se provokációból. Ismeritek a Kinsley skálát? Eszerint minden ember biszex, csak ki a homóhozvan közelebb, orientációban, ki a meg a heterosághoz.

Sőt, etológia kutatások szerint minden emlős állat szintén biszex.


Társadalmi és nevelési hatásokra elfojtások történnek az emberekben. ezért torzul a biszexualitás el az egyik, vagy másik irányba a legtöbnb esetben, és főleg hetero irányba, a ​pszichológiai kutatások szerint.

Nem szeretnék kinyilatkoztatni, csak közöltem ezen kutatások eredményét.

Erről is érdekel véleményetek, főleg azoké, akik eddig negatívan nyilatkoztak a biszexekről. :)

2021. júl. 23. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!