Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nyugati városok (Amszterdam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati városok (Amszterdam, Toronto, Bécs, London, Párizs stb) Pridejain is vannak ellentüntetők?

Figyelt kérdés
A magyarok mikor jutnak arra a szintre, hogy kinőjjék az ilyen durva, másokat sértő ellentüntetések szervezését?
2017. nov. 21. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Londonban például nem volt (én nem tudok róla), viszont az érme másik oldala, hogy levetkőzött travikat sem láttam, csak szofisztikáltabb ruhában lévő embereket.
2017. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Remélem
2017. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


A Pride egyáltalán nem egy egetrengetően közfelháborító dolog, ezzel csak a homofóbok próbáják lejáratni az eseményt és a melegeket.


#2

Mit remélsz és miért?

2017. nov. 21. 20:52
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ott nincsenek. Ott nagyon liberálisok.
2017. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Meleg vagyok de láttam olyat a priden hogy legszívesebben megfojtottam volna ott helyben. Az utcán vannak gyerekek is és nem vakok ők is látnak. Szerintem emiatt kellene a pridet lefújni végleg.
2017. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Londonban lakok és vannak. Bár kevesebben
2017. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

1-es vagyok...

Kedves Kérdező!

Mondtam olyat, hogy a Pride felháborító? Azt jegyeztem meg, hogy nem láttam Londonban olyanokat, akik túltolják öltözködésben, viselkedésben. 6-ossal egyetértve szerintem is ez az, amit nem kéne.

2017. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
*5-össel sry :D
2017. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban is szoktak lenni. Mindenfelé vannak szélsőségesek (fundamentalista keresztények, vagy csak simán jobbosok). De messze nem annyira látványos, mint nálunk. Vagyis már nálunk sem az, ilyen 1-2 birka tüntet csak.
2017. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Meleg srác vagyok, a Pride-al nem lenne baj, de egy dress code-ot èn bevezetnèk, amelyet a belèptetőhelyeken ellenőriznèk, ill menet közben eltávolítható lenne az a szemèly aki megbotránkoztatást kelt. :D


Az ellentüntetèssel sincs baj szerintem, tüntessenek csak, engem nem zavarnak.


28/F

2017. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!