Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofób meleg gyerekkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofób meleg gyerekkel?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam apja elég homofób volt mikor szakközépbe jártam.

Ha találkoztam vele, állandóan b uzizott, sőt volt olyan, hogy egy haverjával beszélgetett egy kocsma előtt és akkor is ezt hallottam fél füllel, és olyan megjegyzést tett, hogy biztos azért vagyok meleg mert az apám abuzált gyerekkoromban, illetve nem volt normális apa / férfi példaképem.

A minap meg kiderült, hogy a fia meleg, lebuktak.

De beleröhögnék a szemébe és hozzávágnám azokat amit anno nekem mondott.

Ti ismertek ilyen embereket?



2021. júl. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a fiának ez így nem lehet könnyű...

Hogy buktak le?

2021. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A krumplival, tésztával megvesztegethető szavazók nagy része ilyen. Hozzáteszem, ettől függetlenül nem értek egyet az erőszakos meleglobbival.
2021. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Azt hozzá kell tenni, hogy az indokolatlan homofóbia saját gyengeségre vezethető vissza - szóval nemcsak a fia lehet meleg, de mèg akár az apja is.
2021. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha felnőtt létére ilyet mond/mondott egy gyereknek, jó nagy tuskó lehet..


Így járt, bár a fiát sajnálom:/

2021. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
2# Se erőszakosak, se "lobbi" nem vagyunk. A heteró lobbi viszont annál erőszakosabb. Te vagy a példa.
2021. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordulhat ilyen. Ahogy az is, hogy vallásos családban full ateista legyen a gyerek, meg fordítva is. A szülő minta fontos de nem kizárólagos tényező sem a személyiségre, sem a szexuális preferenciára.
2021. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

#5

Miért is vagyok én erőszakos?

2021. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!