Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi, homo pasik milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi, homo pasik milyen érzés ha egy másik pasi belétek élvez?

Figyelt kérdés
Én hetero párkapcsolatban élek, nem is vonzódom a pasikhoz. De ezt egyszer szívesen kipróbálnám, láttam olyan videót, hogy akit dugtak spontán elélvezett, ez is érdekelne. Nem tudom hol tudok partnert találni erre, és attól is félek, hogy egy ilyen egyszeri kaland miatt összeszedek valami vírust, és haza hurcolom.

2021. júl. 31. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Még csak a számba élveztek, de az nagyon jó. Megbizható partnert kell keresni.
2021. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, jó érzés ha benned megy el az aktív, de sok esetben lehet hogy csak abból tudod, hogy elment, hogy hogyan mozog, hogyan nyög. De mikor a passzív élvez el spontán az valami brutálisan jó, és szerintem a szájba élvezés jobb, ott érzed hogy most jön, érzed a farok izmait hogy dolgozik, érzed hogyan spriccel és utána muszáj lenyelni... 22 éves szub szolga
2021. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

áh semmit nem lehet érezni akár milyen sok genyát is lőnek beléd ...ez van.

Max akkro látod mennyi volt ha ha kifingod vagy leszülöd...

2021. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

igaz en NO vagyok de en erzem amint a popomba lovell a forro sperma es isteniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!

es teenyleg igaz szajba kapni e fini nedut jobb es nyelni,nyelni,nyelni!!

39N

----------------------------------------------------------------------

22 e sub szolgafiu!!

IGAZAD VAN EDES!!

2021. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
4-s lehet érezni, ha nem nyomja tövig. Viszont ha csak makkja van bent élvezéskor akkor nagyon jóllehet érezni, ahogyan elönt a meleg sperma. Nekem ez okoz örömet és persze az hogy a partnerem nekgyönyört adtam. A barátommal mi így csináljuk mér évek óta. F/61
2021. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

utolso!!

jujj te kis inyenc teeee

2021. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagyok, te nem azon vagy , hogy minél jobb legyen mindkettőtöknek?
2021. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az asszony szokott fenekbe néha, akkor van spontán élvezésem, nagyon jó ❤️
2021. aug. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kajak53 ***** válasza:
100%
Én érzem, ha belém élvez a partner. Ha a megdugástól élvez el valaki, annak a magyarázata, hogy a behatoló fütyi ingerli a prosztatát. Ettöl valóban nagyot lehet élvezni.
2021. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!