Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A masszőrömnek merevedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masszőrömnek merevedése volt a masszás közben, éreztem, ahogy hozzáért a hátamhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok, nagyon cuki a srác, azonban én nagyon nagyon felénk vagyok... Elsőnek attól féltem, hogy nekem lesz merevedésem, de a közelében sem voltam, túlságosan felénk vagyok.


Otthon persze nincs gond, meg persze más pasiknal sem volt gond.


Egyébként nagyon tetszik a fiú.


2021. aug. 3. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Visszamész hozzá máskor is 😂 meg beszélgetsz vele és kipuhatolod szintén meleg-e, bejössz-e neki.
2021. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne legyel mar eletkeptelen. 🤣


Ha tenyleg merevedese volt, akkor megis mire varsz? Ennel egyertelmubb jel nem nagyon lesz.

2021. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
jó le kell lufizni !
2021. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Huh, de jó is lenne... Csak félek, hogy félreértem vagy beégek
2021. aug. 3. 16:17
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha neked nyomta a kemény farkát, akkor az jelent valamit. ;)

Mondd meg neki legközelebb, hogy érezted legutobb a farka keménységét amikor hozzáért a hátadhoz és neked tetszett.

;) Hajrá!

2021. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt kérnék egy lumbogluteális masszázst is tőle, megnézném arra hogyan reagál ;)


De amúgy, ha szeretnéd, hogy ő is észrevegye a merevedésed, akkor masszíroztatod a combjaid, azt csinálja elölről-hátulról is. És mivel háton fogsz feküdni, te is látod őt és a reakcióját.


Üdv: egy 23f meleg masszőr 😏

2021. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Azt nem értem hogyha fekszel az asztalon, és ő oldalt áll a masszázsasztalnak, akkor hogyan érezted a merevedését.

Főleg hogy ennyire nagyon félénk vagy és semmi tapi, simi stb.

2021. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nyilván a kezének vagy a lábának oldalához hozzáért valamilyen mozdulatnak köszönhetően...
2021. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

18:01

Bizonyos masszázs típusokat a földön fekve, egy kemény matracon végeznek.


Nem asztalon. És kiropogtatta a hátam.

2021. aug. 3. 18:28
 10/20 A kérdező kommentje:

17:47


Nekem nincs merevedésem, mert eléggé zavarban vagyok vagy nem is tudom... De meg sem moccan... Nem mertem még hozzáerni.


Amúgy lehet, hogy ez másnál is van neki és kifejezetten miattam... Hát nem tudom.

2021. aug. 3. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!