Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy alacsony, pattanásos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony, pattanásos, némi súlyfelesleggel rendelkező, fiatal meleg számára esélytelen, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

Már nagyon kezd elegem lenni a párkeresésből!

Direkt számoltam, Tinderen 34 srácot húztam jobbra 3 nap alatt, abból csak 10 match, és még azok sem hajlandóak írni... Ez szerintem nagyon gáz. :(

Romeon is igaz, hogy írtak nekem többen olyanok, akik nekem nem jöttek be, de aki nekem tetszett és ráírtam, szinte sose írt vissza, vagy ha igen, akkor rövid beszélgetés után ghostolt...

Egyszerűen próbálok mindent megtenni, hogy jobban nézzek ki. Heti 4-5x járok edzőterembe, számolom a kalóriákat, és egyre kevesebbet eszek, de nincsen semmi változás.

A pattanásaim se múlnak el már vagy 4 éve, pedig szinte minden külsőleg történő kezelést kipróbáltam. Egyedül a gyógyszer maradt, de azt a szüleim nem engedik a mellékhatások miatt...

A magasságomon meg sajnos nem tudok változtatni, jóval alacsonyabb vagyok, mint manapság általában a fiúk.

Kezdem már azt érezni, hogy el kéne ezt nekem engednem, hiszen úgyse lesz sose barátom. Nem érdemlem meg... :c



2021. aug. 6. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A testmagasság sosem probléma és nem is tehetsz ellene semmit. A pattanásokkal és a túlsúllyal viszont lehet kezdeni ezt azt.
2021. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is alacsony és túlsúlyos srác vagyok szintén hasonló helyzetben, és nagyon szívesen ismerkednék veled.
2021. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az aknétól és a túlsúlytól meg lehet szabadulni, csak meg kell találni a módját. Fel a fejjel!
2021. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Mi a magasságod és súlyod?

Az alacsony magasság nekem tetszik. A plusz súly még inkább, 😍 imádom a husis srácokat.


Pattanás pedig lehet azért van mert olyan ételeket eszel. Például én is kipattogok egy marék mogyoró után. Lehet kapni ezt amit a tv-ben is reklámoznak, acneminum tablettát. Nincs mellékhatása és használ. Nagynéném kozmetikus, mondta, hogy ha túl sokszor tisztítod az arcod ilyen olyan szerekkel akkor annál inkább jönnek a pattik. Hidratálnod is kell arclemosó után.


Fel a fejjel, ne add fel ☺️

2021. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én dagi aktív vagyok és elég sok alkalmim volt már. Amúgy attól, hogy én kövér vagyok, nekem nagyon nem jönnek be szexuálisan a szintén ducik. Mindegyik csak vékony volt, vagy átlagos. És amúgy elég könnyű találni, de nem is Pesten lakok például. De ha fellépek Grindrre, egyből elárasztanak üzivel. A képen pedig jól látszik, hogy dagi vagyok, sokaknak nem is számít. Ja amúgy én fogyózok közben. Barátot nem tudom hogy szerezhetnél, de ha szexet találsz, szerintem azt is, ha van elég önbizalmad meg nem sajnáltatod magad. Nekem pl kapcsolat nem kell, de ha nagyon akarnék, valakit összeszednék szerintem, de az úgyis olyan felületes semmi volna. Ha erőlteted és rágörcsölsz, az rosszabb. És közben persze jó, ha próbálsz változtatni, én is próbálok.
2021. aug. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

„Egyszerűen próbálok mindent megtenni, hogy jobban nézzek ki. Heti 4-5x járok edzőterembe, számolom a kalóriákat, és egyre kevesebbet eszek, de nincsen semmi változás.”

Ha több, mint 2 hónapja csinálod ezt, úgy, hogy be is tartod, de nincs változás, akkor érdemes felkeresni egy orvost. Legjobb a háziorvoshoz fordulni, ő majd eligazít, de egy endokrinológus, egy belgyógyász, vagy egy dietetikus is tud segíteni.


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Hány cm, hány kg? Lehet, hogy közel sem olyan rossz a helyzet, mint, ahogy azt gondolod. Sajnos mindenkivel az van, amit írtál, szinte lehetetlen normális srácot találni.

2021. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

De cuki lehetsz! <3

Hány éves vagy? (Privátban is megírhatod.)

2021. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!