Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinéznének meleg szaunában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinéznének meleg szaunában kövérként?

Figyelt kérdés

24 vagyok és 110kg~ körül, még sosem voltam meleg szaunában de kipróbálnám. Szóval igen, adott a kérdés...

(Plusz ha valaki elkísérne akkor az írjon privit)



2021. aug. 9. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem néznének ki egyáltalán.

Én is 110kg (173cm) vagyok, de még nem voltam ilyen helyen.


30f

2021. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Van aki erre izgul.
2021. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Milyen magas vagy? 110 még nem feltétlenül vészesen sok szerintem. Egyébként biztos nem néznének ki.
2021. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez ad egy kis önbizalmat, akkor én nem ki, hanem megnéznélek 😏😀
2021. aug. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem néznek ki

Van ott mindenféle ember.

2021. aug. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

"110 még nem feltétlenül vészesen sok"


De az. Megkérek továbbra is mindenkit (és ez nem provokáció), hogy ne színezzük ki a szart. Ne írjunk önbizalomnövelő, konkrétan hazugsággal kerített válaszokat csak a zöld pipákért és a válaszhasznossági százalékokért.

Én középmagas vagyok (+-180), voltam 115 kiló, és írtóra dagadt voltam. Megnézném azt a 110 kilós embert, akinek ez nem vészes... Mi ez a magyar mentalitás, most komolyan?

Kövéren mindenki megbámult az utcán, már elegem volt, sírhatnékom volt, depressziós voltam. Ez a jó? Most 86 körül vagyok és még mindig dagadt vagyok!

Felfogjátok ezt? Ne hangsúlyozzátok már és terjesszétek a hülyeségeket, csak mert kedvesek akartok lenni, mert ez az oldal nem arról szól.

Ne azt akarjátok elérni, hogy mindenki úgy elfogadja magát, ahogy van, mikor tehetne ellene. A kérdező kiírta a kérdést. Ez mit jelenthet? Ha elfogadná magát, akkor eszébe se jutott volna kiírni. De kiírta, így nyilvánvaló, hogy zavarja a súlya Ő MAGÁT (ha te jól érzed magad Kövéren, attól még más nem fogja), és nem arra van szüksége, hogy még mondjátok neki, hogy ez jó. A túlsúly nem jó, tönkreteszi az egészséget, az ízületeket, meg mindent hosszútávon. A diszkomfort érzésről ne is beszélve, hogy csak azért bámulnak téged, mert dagi vagy. Hány ember akart járni velem kövéren, tenni velem valamit, vagy hányan dicsértek meg hosszú évek alatt, hogy jól nézek ki? Egész pontosan 0. Akkor hol voltak ezek a gyk hősök, akik szerint ez a súly oké egy emberen?

De lefogytam és kezdem egyre inkább elfogadni magam. Mindenki ezt tegye, és ne mesékben éljen, ahol minden szép és jó. Kiírtad ezt a kérdést. Ezért nyilvánvaló, hogy zavar téged, tenni akarsz érte.

Írj rám privátban fogyókúra és diéta tippekert.

2021. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

6-os: egyetértek veled, de az sem jo ha az embert oszorozzák olyan dolog miatt amiröl nem feltétlen ö tehet. Nem ismerem a kérdezőt, lehet hogy csak részben, de lehet hogy teljesen ö tehet arrol hogy ilyen .

Én biztatnám arra hogy fogyjon le, de nem tudhatom azt hogy ö hogy és mint probált már és hogy mitől hizott igy meg. Nem mindenkinél hatásos a nyers valóság arcba tolása, ezért probánék kedves maradni vele.

A kérdéshez pedig, szerintem ezekre a helyekre mindenféle korosztály jár. Szoval lesz ott pocakos 40-50es fickó is, igy nem gondolnám hogy nagyon megbámulnának. Max amiatt hogy fiatalabb korosztály vagy.

2021. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

#6: "Most 86 körül vagyok és még mindig dagadt vagyok!"

Ez a testképzavar, kezeltesd magad.

2021. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem testképzavar, csak látom magamat a tükörben, és el tudom dönteni.

Bár mindenki így tenne.

2021. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen kovereket sztem mindenhol kineznek, csak nem mondjak az arcodba. XD


Mai vilagban rohadt ciki kovernek lenni, foleg fiatalon. Nyilvan ha betegseg miatt, az mas.)

2021. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!