Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unokatesómmal nagyon gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesómmal nagyon gáz összejönni?

Figyelt kérdés
Itt nyaralt nálunk a srác, és az utolsó napokban kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Először csak közös hoki volt, majd orál is, majd megdugott. Nagyon fájt, de közben élveztem is a dolgot. A baj, hogy úgy érzem szerelmes lettem belé. Én 21 éves vagyok,de ő még csak 16. Messze is lakik és jövő nyárig nem is találkoznánk. Nem tudom hogy bírom ki addig nélküle?!

2021. aug. 24. 10:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Melegeknél miért is számítana ez amúgy, kit érdekel? Én is láttam már unokatesómat egy meleg társkeresőn, rámírt csak nem írtam vissza neki, mert ronda. Nem jön be szegény. 😆
2021. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
Jó lehet neked 9-es.
2021. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Homoszexuálisoknál nem gond a dolog, akár közelebbi rokonnal sem, mert nincs úgy esély vérfertőzésre és rossz következményekre, mint heteró felállásban. Nekem is volt így viszonyom, és nagyon jó emlék maradt mindkettőnknek, bár nekem nem unokatesóval volt. Érezzétek jól egymást, a kapcsolattartás sokkal könyebb így, és legalább többet találkoztok.
2021. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
9-es! És jó volt?
2021. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem baj. Az érzéseidnek úgysem tudsz parancsolni. Ha ő is élvezte, jó volt neki, és akarja folytatni, nyugodtan csináljátok. Csak ne tudódjon ki családon belül. Abból lenne csak igazán cirkusz.
2021. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
21%
15-ös miért ne tudódjonki? Ha "nem baj" és "nyugodtan folytassák" akkor miért kellene titkolni? Oh, talán mégsem olyan helyes dolog ez? Itt senki sem normális? Ő a ROKONA ember
2021. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
25%
A 16-nak igaza van. Mármint egy dolog a kisérletezés és a nyári kaland, és egy másik a szerelem. Nem ők az elsők akik unokatesók és együtt voltak, még az Agymenökben is volt ilyen poén ha jol emlékszem. De én ugy gondolom, hogy a szerelem az már más tészta. Szerintem nem helyes ha rokonok szerelmesek egymásba. De ez csak az én véleményem.
2021. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%
Az unokatestvérek közötti szex a világ legtermészetesebb dolga kiskamasz korban, hiszen általában velük vagyunk a legközelebbi viszonyban, velük-náluk nyaralunk, együtt alszunk, meztelenkedünk, velük adódik lehetőség őszintén beszélgetni testi dolgokról, kipróbálni ezt-azt. Ennek azonban idővel vége lesz, szerelem nem szokott kialakulni, ha igen, annak kezelése már komolyabb érettséget igényel. Nagyobb gond ez heteroszexuális kapcsolatban, hiszen ott folytatásra nincs esély, míg homoszexuális viszonyban ez még előny is lehet.
2021. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%
a 18-as után kezdem azt érezni hogy itt mindenki beteg vagy nagyon elcseszett fétise van. Mi a fene az, hogy "Az unokatestvérek közötti szex a világ legtermészetesebb dolga"? Neked elmentek otthonról? Akkor az apját is leszophatja, a "gyakorlás" címszó alatt, vagy mi? És az összes komment ami a családon belüli szex ellen van le van pontozva..
2021. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

#19


Én sem értem. Számomra a rokonokkal való szexet nagyon erős tabu sújtja. Nem arról van szó, hogy ne tartanám szépnek, sőt esetleg vonzónak is egy-egy unokatestvéremet (van pár), de tudom, hogy közeli rokon, tehát tiltott az érintkezés, és föl sem merülne bennem, hogy ezt a tabut megtörjem.

2021. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!