Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unokatesómmal nagyon gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesómmal nagyon gáz összejönni?

Figyelt kérdés
Itt nyaralt nálunk a srác, és az utolsó napokban kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Először csak közös hoki volt, majd orál is, majd megdugott. Nagyon fájt, de közben élveztem is a dolgot. A baj, hogy úgy érzem szerelmes lettem belé. Én 21 éves vagyok,de ő még csak 16. Messze is lakik és jövő nyárig nem is találkoznánk. Nem tudom hogy bírom ki addig nélküle?!

2021. aug. 24. 10:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%
19. Pontosan.
2021. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Azt hiszem vége számomra mindennek. Nem nagyon válaszolt eddig nekem, csak egy szavas üziket, azt is néha. Most kiderült, hogy valami öregember jár hozzájuk, elvileg a faterjához, de mint kiderült, olyankor, ha nincs otthon. Ezek szerint lecserélt, ennyit értem neki. Nem is érdemes élnem már.
2021. aug. 28. 06:55
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Ja ne így gondolkozz, ez nem a világ vége! Most rossz, tudom mert nemrég éltem ét én is az elsö nagy szerelem utáni szakítást. Adj magadnak egy kis időt. Foglald le magad valami mással, van valami hobbid? Kell valamennyi idő ahhoz hogy túltedd magad rajta, de menni fog. Aztán ha már jobban vagy, elkezdhetsz keresgélni neten új barátot. De most probáld elterelni a figyelmed. Ja és egy ajánlat, rádiot ne hallgass, én megtanultam hogy az összes mai sláger arrol szol hogy valaki vagy nagyon szerelmes, cagy épp szakitott valakivel és engem folyamatosan az enyémre emlékeztetett. Szóval fel a fejjel, előbb vagy utóbb ez is megtörtént volna sajnos. Legyél erős, idövel elmulik a fájdalom!
2021. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ha jól éreztétek magatokat, akkor semmi gond. Csak a család ne tudja meg, hátha gond lesz belőle.

Ha tudjátok interneten, vagy telefonon tartani a kapcsolatot, akkor könnyebb bírni a távollétet.

Még ha a Marson lakik is, néha összehozhatnátok egy-egy találkozót, a család biztosan megérti, ha a rokonoddal akarsz találkozni.

Érezzétek jól Magatokat! 😜

2021. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
24-es vagyok. Bocsi csak most láttam az "öregemberes" hozzászólásodat. :(
2021. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
14%
Rendben ez a kérdés is kamu. "Öreg ember jár oda, ezek szerint lecserélt" A válaszokra veri. Vagy csak beteg az egész családja. És ti meg sajnáljátok. Hova tart ez a világ?
2021. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%
Hm... lehet, hogy én vagyok az "öregember"? :)
2021. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!