Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az normális ha az unokatesómma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha az unokatesómmal szexuális életet élünk?

Figyelt kérdés
Én aktív vagyok, ő pedig passzív. Amiket általában csinálunk az a csókolózás, dugás, vagy együtt fürdés és még meztelenül játszunk kint. Ez normális?

2017. aug. 26. 14:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nem rég szerelmesek lettünk egymásba, és be is vallottuk egymásnak.
2017. aug. 26. 14:44
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Aztán mit játszotok kint,hogy heterok vagytok..? :D
2017. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Hát szerintem undorító. De mások amikor heterókról van szó, azzal jönnek, hogy jaj hát ez nem baj, meg hogy házasodhatnak is.

Azért a család nem hinném hogy örülne neki.

2017. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
87%
Hány évesek vagytok?
2017. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Egészségetekre! Hány évesek vagytok?
2017. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Én is játszottam ilyent az unokatesómmal :)

Nem csókolóztunk, viszont rendesen elláttuk egymást :)

2017. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Persze ez a természetes,hogyne már.Mindenki ezt csinálja.
2017. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem mondom, hogy nagyon természetes dolog lenne, de hát most istenem.


Fiúk vagytok, gyereketek nem fog születni, emiatt elég kevés az esélye a genetikai hátrány lenne ebből.


A barátoknak meg maximum nem kell tudni, hogy unokatestvérek vagytok, vagy azt amit csináltok.


Azért annyira nem vagytok rossz helyzetben. Mivel unokatestvérek vagytok, erre simán rá tudjátok fogni, a "bensőséges viszonyt" vagy pedig simán le tudjátok tagadni vagy nem mondani, hogy rokonok vagytok.


Jó szórakozást.

2017. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

A homoszexualitás kategóriában van, ezért feltételezem, hogy nem ejtheted teherbe így ki tudjuk lőni a vérfertőzést.


Nem, ez nem normális, de 2 fiú között talán nem olyan nagy probléma... inkább a családnak lehet furcsa ha rá jön...

2017. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Az én olvasatomban már a homoszexualitás sem normális de létezik. Unokatesók közti szex pedig mindig is volt, mert kézenfekvő. Nektek nem lehet utódotok tehát a genetikai romlás nem lehet probléma szóval ha nektek oké akkor oké.
2017. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!