Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakran van (rásegítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran van (rásegítés nélküli) anális orgazmusotok szex közben? Hogyan és meddig kell hogy dugjanak hozzá?

Figyelt kérdés
(Azokat kérdezem nyilván akik szoktak passzív szerepben lenni.)

2021. aug. 29. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rásegítés nélküli soha nem volt még. Van amikor csak egy nagyon keveset kell rásegíteni (5-10 mp), van amikor többet, de nekem még nem jött össze egyszer sem kéz nélkül csak úgy magától.
2021. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1. Nem tudom ezt próbáltad-e már, de ehhez pl érdemes, hogy előtte több napig egyáltalán ne verd ki, ne legyen orgazmusod.
2021. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Elég sokáig dugjon, ne legyen kicsi neki, és tudja is használni, ha valaki ilyen, sőt már megjelenése felizgat, akkor volt h betolás pillanatában elrobbantam, miközben tolta be és fojtott, 22 éves szub passzív
2021. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Elég gyakran összejön, de fontos hogy az aktív jól bánjon a szerszámával.
2021. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem előfordult már többször is de soha sem néztem időt csak elveztem
2022. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!