Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki meztelen felsőtestte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki meztelen felsőtesttel van fenn Grindr-en, akkor szexet keres?

Figyelt kérdés

Meg ilyen félmeztelen képekkel pózól.


Ez inkább alkalmis, nem?


Vagy legalábbis nagyon szex-központú a tartós kapcsolat helyett.



2021. szept. 4. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagy valószínűség szerint nem tartós kapcsolatot keres.Én ha tartós kapcsolatot ilyen platformon keresnék ilyen képet biztos nem raknék ki.de ízlések és "ficamok"
2021. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Így hogy csakbarátságot is terpeszben pucsítva keresnek, nem tudommm…
2021. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha pélókép is van fent róla akkor 100% 😂 jelentheti akár ezt is, de azt is hogy csudi büszke a felsőtestére. Egyébként meg a gindr esetében vedd úgy hogy tökmindegy milyen kép van fent a 95%-a csak alkalmi szexet keres, de a másik 5% is belemenne simán akár alkalmiba is 😂
2021. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ott kb. mindenki szextalit keres...
2021. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Jaj dehogy is. Valaki aki félmeztelenül rakja ki magát egy társkereső oldalra, az bizonyára csak arra keres partnert hogy segítsen neki venni egy pólót ^^, mert ő nem talált kedvére valót sehol. VAGY lehet hogy szegény nagyon szegény és nincs pénze pólóra :/
2021. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, én így ismertem meg a mostani páromat és full komoly a kapcsolat.

Viszont azt nem rejtem veka alá, hogy az, hogy valaki kiteszi a felsőtestét, az lehet egy részről szexi, őszintébb is a testét illetően, ugyanakkor elfog egy olyan benyomás, hogy vajon, aki így kiteszi magát, mennyire kedvez ez egy komoly kapcsolatnak?

2021. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az tuti hogy nem vállalja magát így igen csak szexet keres.

Akinek nincs kint rendes profilja instával egybe attól mást nagyon ne várj el.

2021. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki, mindenhol szexet keres. De csak hülyéket találnak általában.
2021. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Annyira szegény, hogy nem telik ruhára.. Ebben lehet valami.. van akin nadrág sincs, Ő pedig a rendszer üldözöttje ..
2021. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!