Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon hol vállalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol vállalnak melegesküvőt? Össze tudnék itthon házasodni a barátommal? 35/F

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy ebben is el van maradva Magyarország, és hivatalosan nem lehet. Ez igaz? Van olyan pap, akik összead azért?

2021. szept. 5. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%

Amit a jelenlegi rezsim mondd azzal száz százalékig egyetértek.

Házasság = 1 férfi + 1 nő.

Bármi másról lehet tárgyalni.

2021. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Na látom te is az értelmesebbje közül kerülsz ki, aki meghallgatgatja az érveket. Bocsi, nem ide.


Igazából nem is pocsékolnék rád több betűt, mert abszolúte szemmellenzős vagy, aki a szar életéből száramazó frusztrációját gyűlölködéssel próbálja kompenzálni, én pedig életed egyetlen örömétől a világért sem szeretnélek megfosztani. Én meg pár éven belül remélhetőleg úgyis emmigrálok a romló, haldokló nyugatra, úgyhogy nem zavarom az itteni elmélyült keresztyén világotokat.

2021. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igazából őszintén nem érdekel, hogy pár homofób hogyan vélekedik. Mi szeretjük egymást, és ez a lényeg. :) Köszi a válaszokat!
2021. szept. 5. 20:56
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Mennyire kell tájékozatlannak lenni, híreket egyáltalán nem olvasni, közéleti témákról egyáltalán nem beszélgetni, hogy valaki ne tudja, hogy Magyarországon nincs melegházasság? Még ha 15 éves vagy, akkor érthető a dolog, de amúgy nem. De én is biztos homofób leszek, mert kritikát mertem megfogalmazni.
2021. szept. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem élnek az emberek a bejegyzett élettársi kapcsolattal?

Mert gyakorlatilag semmit nem ér, csak egy hivatalos papírja van arról, hogy meleg és ki lehet rekeszteni minden másból.

Nem vagy hivatalosan család, annak minden anyagi és egyéb hasznát nem kapod meg.


Egyházit tuti hogy nem találsz, de az sem hivatalos, csak az anyakönyvvezető előtt aláírt papír az, amit viszont a jogszabályok tiltanak.

2021. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Minek aakr egy meleg templomba esküdni ha nem hisz Istenben..Nem vallásos,és utálja a Fideszt..Ennél nagyobb kétszinűséget nem làttam még..A templom egy szakrális hely,nem Disneyland..Nyilván a normális jobboldali vallásos melegnek lehetnr joga,de ők sajnos kevesen vannak.
2021. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja, mert aki nem fideszes nem lehet kereszteny, vagy mi? A fideszesek pedig alkeresztenyek, maskulonben nem lopnak szet az orszagot.
2021. szept. 6. 14:19
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

"Nem vagy hivatalosan család, annak minden anyagi és egyéb hasznát nem kapod meg."

Ezt kifejtenéd 1-2 példával.

2021. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!