Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is találkozott már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is találkozott már olyan emberrel aki nem volt annyira tisztában mennyire is néz ki jól avagy nem? jöhet hosszabb leírás:)

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne, de önbizalomtól függ igazán. Meg kell látni magunkban a jót is(kinézetre). Amin lehet változtatni, az csak rajtunk múlik. Amin meg nem, azt pedig csak elfogadni lehet.
2021. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen, szerintem már mindenki. Van akinek túl kevés önbizalma van, van akinek túl sok.


De az olyanokat bírom igazán, akik saját maguk sem néznek ki jól, de hatalmas arccal, teli szájjal szólják le a másikat...

2021. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. nagy igazság

2. úgy látom neked volt rá példa

2021. szept. 6. 21:13
 4/7 A kérdező kommentje:
mondjuk mi se úgy látunk valaki,ahogy mások látják őt, így mondani lehet xy-ra,hogy nagyképűen szólja le,mert megint kb jóskának meg ferinak bejön..
2021. szept. 6. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam olyan sráccal, aki nagyon jóképű volt,nagyon kedves és ápolt.De saját magát nem tartotta megfelelőnek, nagyon nagy volt magával szemben a kritikája.

Néha már túlzó is,próbáltam bele több önbizalmat önteni,de nem sikerult, sajnos.

És találkoztam olyannal is, aki leírta magát ilyen-olyan szupernek és élőben , hát, igencsak "érdekes" volt.Nagyon ápolatlan, szagokkal tarkítva, amik a ruhán is érződtek. És még meg volt sértve, amikor elköszöntem.


De jobban szeretem a szerény embereket, ne dicsérje senki magát,azt bízza másra. Kulsőben pedig mindig az egyszerű,átlagos kinézetű, inkább csendesebb volt az ideálom.

2021. szept. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Mások szerint pont egy ilyen ember vagyok.

Ugyebár ajakhasadékkal születtem, az orrom meg eléggé eldeformált volt. Azóta volt 2 műtétem, ami sokat segített az önbizalmamon, viszont mivel még mindig nem a legszimetrikusabb, ezért sokáig zavart.

Azonban másoktól azt szoktam kapni, hogy helyes vagyok. Aztán nem tudom mennyire igaz.

Szerencsére az elmúlt években odáig jutottam, hogy többször látom magam helyesnek, mint rondának. :)

2021. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

*nem helyesnek, hanem olyan középtájon valahol.


Előző voltam

2021. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!