Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is van így mint én hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így mint én hogy életében nem találkozott még olyannal, akivel meg lett volna a kölcsönös vonzalom?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember egy kezén meg tudja számolni azokat az embereket akikkel összehozta a sors élete során és megfelelnek a fentieknek. Keresni kell. Előbb-utóbb meglesz az.
2019. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem. bár egyre inkább kétségeim vannak. :D
2019. nov. 26. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Hetero, bi, vagy meleg - a teljesen illeszkedő partnert nehéz megtalálni, de érdemes keresni. Ha valamiért érdemes az életben erőfeszítéseket tenni, hát ez az :)
2019. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak heteróként max lekoptat a kiszemelt, aztán jó napot. De azonos neműeknél lehet ennél sokkal kellemetlenebb szitu is. :D
2019. nov. 26. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos eddig az én esetemben is főleg egyoldalú volt, vagy én olvadtam el Tőle, vagy én voltam kívánatos de számomra közönbös volt az illető. Ami még nehezíti a dolgomat, hogy roppant válogatós is vagyok :)
2019. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt itt gyakorin ismertem meg a párom :D
2019. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is így vagyok. :( Igaz, nem vittem túlzásba az ismerkedést élőben, eddig összesen 4 találkozom volt, de vagy én éreztem úgy, hogy nem illünk össze, vagy a másik fél, vagy kölcsönösen. Sokszor a távolság a gond, sokszor pedig az, hogy kezdésnek nem lehet értelmesen beszélgetni az illetővel neten, vagy egy idő után abba marad szó nélkül, egyszer csak nem ír. Vagy csak én érdeklődök, én igyekszem, és olyan erőltetett, unalmas lesz az egyoldalú beszélgetés, hogy na. Eleve nagyon kevesen akarnak komoly kapcosatot, és annyi de annyi tényező van, ami miatt szűrjük az fúkat, és csak fogynak a lehetőségek, míg végül nem marad senki. Nekem legalábbis eddig nem jött össze. Nem mondom, hogy válogatós vagyok, de nekem is vannak szimpatikus külső és belső tulajdosnágok, ahogy mindenkinek.

Persze nem szabad feladni, remélem egyszer összejön, bizakodok, csak nem lesz könnyű menet... :)


(24fmp, bocsi, de hátha... :D)

2019. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos még nálam se volt ilyen. Pedig 1 éve keresek párt magamnak kisebb-nagyobb szünetekkel. Lehet azért van ez mert sokan egyből a szerelmi szintről kezdik az ismerkedést ami eléggé feszülté teszi a kezdeteket. Sokkal lazábban menne, ha előbb csak barátkozásról lenne szó. A barátkozásnál ismered ki az embert, akkor szokod meg akár a jelenlétét. (Ez lehet furán hangzik) De első taliknál néha fura, hogy itt áll melletted teljes egészébe amikor vele beszélgettél chaten. De a lényeg annyi, hogy az idő eldönti hogy a barátszintről áttér-e a két személy a szerelmi szintre. Ez egy sokkal szebb út szerintem és nem összecsapott...


19F

2019. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!