Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg fiúk! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg fiúk! Ti hogy álltok az ilyen passzívakhoz?

Figyelt kérdés
Ha egy passzív nem maszturbál és azt se akarja hogy ti kiverjétek neki, és inkább tudomást se szeret venni a farkáról. Viszont dugni lehet és az aktív farkát mindig kívánja.( A passzív farkával nincs semmi gond )

2021. szept. 11. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fogsz találni olyan aktivat akinek így leszel jó, ahogy vagy.
2021. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is full passzív vagyok. Valahogy jobb érzés ha csak engem dugnak és csak én szopok
2021. szept. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden érvet és magyarázkodást elfogadnék, ha nem lennék meleg; aki a fiúkat szereti. Nem a nöutánzókat, hanem a férfiakat, farokkal együtt.
2021. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
hogy mivan? a passziv kvázi egy eunuch?
2021. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!