Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért passzív a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért passzív a legtöbb nagyobb méretű srác?

Figyelt kérdés
Aktív vagyok és így nem zavar, de az utolsó 6 srác akivel dugtam mind 18cm feletti volt. Volt akinek 23cm volt. El se hittem és irigyeltem is érte. Mégis full passzív. Miért lehet ez, hogy mindenki akinek nagy passzív?
2021. szept. 11. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
nem a farokmerettol fugg
2021. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se tudom, de én is tapasztalom. Igaz azt is, hogy a passzívak nagyobb része nem is bírja a nagyot. Nekem 16cm és mindenki azt mondja, hogy ez pont jó farok és a nagyobb nem kényelmes, stb. Persze van pár akinek simán megy a nagy is, de nem jellemző. És hogy miért lesz passzív? Lehet az izgatja jobban hisz azért az aktív szerep ha dugást nézzük elég melós :D
2021. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
hat en passziv vaok de csak 15
2021. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is meleg, full passzív vagyok, és 18 cm.

19/f

2021. szept. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eskü több 100 paliét láttam élőben mereven és egynek se volt közöttük 18nál nagyobb

18 as is max háromnak volt

Az átlag meg 12-15cm.

Nekem nagyon hihetetlennek ezek a kérdések.

Jó olyan sok volt hogy azt mondta 20cm es farka van és hasonlók aztán akkora vagy kisebb volt mint az enyém, az meg 16os.

2021. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van. Tuti kitalálom... :D

Rómeón jelöld be passzív és XL és még ha csak a fele igaz is jó. Akkor azok is mind hazudnak. Én is hazudok.. Csak te mivel nem láttál ezért te nem hazudsz. Még képem is van olyan srácról aki full passzív és mégis rendesen 18 feletti farka van.

2021. szept. 12. 09:02
 7/7 anonim ***** válasza:
98%
Hát én nem vagyok passzív és szerencsére elég nagy szerszámmal lettem megáldva:D
2021. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!