Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek (is) miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek (is) miért ilyen kirekesztőek, miért nem tűrik a más véleményt?

Figyelt kérdés

Éppen az ellenkezőjét hangoztatják magukról folyton, de csak addig tart amíg valaki 99%-ban velük ért egyet.



Én meleg vagyok és Fideszes, jobboldali ember.

Nem titkolom a melegségem, nincsen alibi feleségem, barátnőm.

Igaz, nem is hangoztatom, de a környezetem tudja. Férfiként viselkedek mindig.



A legtöbb meleg ha csak szikráját érzékeli, hogy nem vagyok ellenzéki, már ellenségessé válik velem.

Mintha elárulnám őket.


Alapból a liberálisok ilyenek, de a melegek zöme is miért ilyen?


És szomorú, hogy ezek között pedig van tanult, értelmes meleg is és mégis.


Én nem kezelem így őket, pedig a politikai oldalról amit támogatnak nagyon meg van a véleményem.

Fordítva tőlük ugyanezt miért nem várhatja el az ember?



2021. szept. 21. 09:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Én nem ítélek el senkit politikai okokból (mármint nyíltan semmiképp), de szerintem az, hogy te melegként fideszses vagy, nem más mint idiótaság. Tudom, szélsőséges példa, de ez olyan, mintha a zsidók támogatták volna Hitlert. Miért?!

Azt megértem, ha jobboldali vagy, teljesen rendben van. Viszont a Fideszt nem tudom megérteni, még akkor sem, ha minden másban egyetértessz vele. Ilyen esetben inkább szavaznék egy hasonló, de nem ennyire melegellenes pártra.

Azzal, hogy jobboldali vagy, nem, de a Fidesszel elárulsz minket, többieket. Mert akkor részben miattad fog még éveken át gyötörni minket a kormány. Ahogy írtam, nem kell az ellenzékre szavazni, ha nem értessz velük egyet, de a Fideszre sem, ha meleg vagy. Persze, ezt nem én döntöm el, de akinek van egy kis logikája és nem élvezi azt, ha bsztatják egyetért ezzel.


Szerintem a homoszexualitás nem kéne politikai kérdés legyen, hanem egyenlően kéne ránk tekinteni. Így az a párt, amelyik ebből politikát csinál, nem való kormányra.

Persze, lehet jönni, hogy az ellenzék is profitál belőlünk, ez igaz is, de az egész botrányt a Fidesz kezdte.


Mellesleg, ugyanez van Amerikában is. A feketék, spanyolok 80-90%-a a Demokrata pártra szavaz. Míg a fehéreknek kevesebb, mint fele. A melegek esetében is hasonló az arány. És ez egyáltalán nem véletlen, pedig ott a Republikánus párt közel sem olyan szélsőséges, mint a Fidesz.

2021. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Azért annak örülök, hogy a Fideszt utáljátok. 😅 Mondjuk szerintem jóval nagyobb probléma ettől az országunkban, hogy a fiatalok 30+os korukban sem feltétlen tudnak külön költözni a szüleiktől és családot alapítani, mert nincs semmiféle jövőképünk ebben a kilátástalan helyzetben, meg hogy világszinten talán a legmagasabb adóink vannak, de a fizetés a legalacsonyabbak között is dobogós helyezett, erről a koronavírus-őrületről, amivel ugyancsak totál hülyének néznek minket nem is beszélve. Meg úgy általában az egészségügy, a közutak romokban, sorolhatnánk. Persze megértem ezt a meleg mizériát is, hogy akit érint azt nagyon bántja, azt mondjuk annyira nem, hogy erre világszintű felhördülés volt, a fentebb felsoroltakat meg meg sem említi senki. 😅 Mindenesetre az ellenség közös, mindegy milyen indokkal, de együtt kell lenyomjuk ezeket a férgeket jövőre!
2021. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem mintha ezek minket nem zavarnának csak ez már tart pár éve. És akkor most még jön ez is. Egyébként a Pegazusról például most megint volt cikk a Telexen azt hiszem.
2021. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy valaki melegkent fideszes az nagyjabol olyan, mintha egy nagy allatvedo azzal vagna fel nekem, hogy holnaptol beall bollernek. Tehat szamomra erthetetlen. A fidesz ugy tesz keresztbe a meleg kozossegnek, hogy kozben veled egyutt elsullyeszt egy kepzeletbeli szegyentablan. Hat nem erted? Voltunk, azaz voltal mar velem egyutt pedofil. Csaladellenes. Aberralt. Beteg. Devians. Ergo az a politikai part akit te mantrazol az orszag sopredekeve avanzsalt minket. Nem csodalom, hogy melegkent kiakad valaki azon, hogy kozossegi tagkent oket magasztalod. En sem vagyok oda a pride felvonulasert, sem a feltunoskodesert, de nyiltan kozosseget vallalni ezzel a homofob parttal...megnyugtatlak ha hatalmon maradnak meg evek kerdese es uldozni is fog minket a kis diktatorod. Melegkent mi az a vegso hatar amikor mar azt mondanad, hogy ez neked sem fer bele? Amikor giotinnal fenyegetnek? Minek kellene tortennie ahhoz, hogy eszhez terj?:D
2021. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

Kivancsi lennek, hogy milyen racionalis erv vezerel, hogy melegkent a fideszt tamogatod.

Talan az, hogy alaptorvenyt modositottak es beleirtak, hogy a csaladban a szulo az csak az anya es apa? Talan az, ahogyan beszelnek rolunk es gyulolet targya vagyunk? Talan az, hogy a letezesunket egyenlove teszik a propagandaval? Arrol nem is beszelve, hogy a pedofilokkal kerultunk egy lapra, tamogatast semmit nem kapunk es mar az orokbefogadast is ellehetetlenitettek.

Ha ezek mellett egy meleg kepes szimpatizalni a fidesszel, hat bocs, en is otthagynam… A tobbi politikai allaspontrol, nezetrol szivesen vitatkoznek, de csak ha mellette nem lennenk ennyire elnyomva.

2021. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, te nem valamelyik ismertebb politikai elemző vagy?
2021. szept. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%

12-es! Nálad nagyobb, gyűlöletkeltőbb féreg (csótány!) nem kell... Nem azért, mert meleg vagy...


Kérdező! Fel a fejjel, nem vagy egyedül, elég sokan vagyunk így, csak a hozzánk hasonlók nem nagyon vállalják ezt a mentalitást! Pedig kellene... Már csak azért is, hogy a 12-eshez hasonló férgek (csótányok!) kicsit visszahúzódjanak! Ugyanis, szerintem, ők a hangoskodó kisebbség, akárcsak a Jakabpetike, aki semmivel sem utálja kevésbé a melegeket, mint a baloldal! Csak most ők meg akarnak felelni a nyugati neolibsi világnak...

2021. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen minden homofób azt hiszi, hogy mindenki utálja a melegeket, csak nem vallják be. :D
2021. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
15%

Kérdésfeltevőnek:


Ne add fel, a 17-esnek igaza van! Nem vagy egyedül!

2021. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
15%
18-as, mit szerettél volna mondani, nem nagyon értem! Mert amit leírtál, hazugságnak tűnik!
2021. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!