Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Használjam ki az alkalmat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használjam ki az alkalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Itt Nyíregyházán Budapestre megyünk okt. 5-én valami színházba és csak későn jövünk meg (...) Szeretnék összejönni egy fiúval és a buszon lehet, hogy mellettem fog ülni... Csak először szeretném átérezni, hogy milyen amikor a vállamon alszik...

Jó alkalom lenne? (Én is fiú vagyok)



2021. szept. 22. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És ő?
2021. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság ?
2021. szept. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Valaki adna nekem tanácsot , vele beszélgetek....
2021. szept. 28. 07:14
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz tanácsot adni, mivel nem ismerjük a körülményeket. Ha éppen nincs összeveszve a legjobb barátjával, akkor nagyon nehezen tudod majd magadmellé csábítani.

Legnyíltabb az lenne, ha elmondanád neki, hogy szeretnéd, ha a buszon melletted ülne.

Esetleg valami olyan dolgot hozhatnál fel közös téma gyanánt, ami Őt is nagyon érdekli. Pl. valamilyen filmet együtt nézni, amiről tudod, hogy tetszene neki.

2021. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia. Hát a telefonom egyenlőre kuka, és Ő már elmondta kivel fog ott ülni, Én mögötte fogok. Ha csak , így odaállnék, hogy mellettem szeretne ülni akkor az elég fura lenne.
2021. szept. 28. 14:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Így nehéz bármit is tanácsolni.
2021. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!