Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél ez miért gyakoribb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél ez miért gyakoribb és mellette elfogadottabb is mint a heterók esetén?

Figyelt kérdés

Melegeknél gyakoribb és elfogadottabb hogy egy idősebb férfi fiatalabb fiút keres, mint a heteróknál hogy egy férfi ekkora korkülönbséggel keres lányt.


Alapból a melegeket olvasva, hallva, nem az van, hogy kárognak rá, támadják érte, hanem mindenki helyesel, hogy hú de jó is a fiatal.

Heteróknál az ilyen férfi sok támadást kap.


Mi lehet az oka?



2021. szept. 23. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert kevés a meleg. Mésrészt mind2 férfi.
2021. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Úgy ám, mert mindkettő ffi. Heteróknál meg ki is ítéli el? A többi pasi? Nos azért teszik, mert ők szeretnének inkább a pasi helyében lenni és a fiatal csajt tojózni.
2021. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem hinném,hogy így van,illetve esetemben nem így volt!

Mikor összejöttünk az edzőmmel több hideget kaptam mint meleget! Ő 39 én 17 voltam

2021. szept. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Írj ki olyan kérdést, ahol fiatalabbat keresel, majd kapsz olyan válaszokat, amit nem teszel zsebre! Melegek, meg az elfogadás?!!!
2021. szept. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Az hogy valami elfogadott, nem egyenlő azzal hogy az úgy is van. Mármint én fiatal vagyok, viszont idősebbel nem jönnék össze. Viszont elfogadom ha valaki idősebb létére fiatalt keres, nem fogom ezért “leszólni” .


Tehát ezzel arra akarok kilyukadni, hogy attól mert elfogadott, nem jön össze a “nagy részünk” , ennyivel idősebb/fiatalabb emberrel.

2021. szept. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert már eleve az sem el fogadott, hogy melegek :D
2021. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem sosem itéltek el, pedig 35 feletti fiúim voltak. 20/f
2021. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha most ide írom, hogy negyvenes pasiként max húsz éves, vékony fiút szeretnék, nézd meg a lepontozásokat majd!
2021. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Heteroknál tényleg ritka, hogy idősebb férfi fiatalabb fiút keres 😂😂

Amúgy nagyon sok hetero férfi is a fiatalabb csajokra hajt.

2021. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki, bármennyi éves is, keressen magának olyat, akit szeretne.És ha talál, akkor legyen vele boldog, vagy élvezze.

Miért ezen állandóan kiakadni ?

A boldogság nem korfuggő. Vannak érett lelkű fiatalok és vannak fiatalos lelkű, nem savanyú idősek.

Lehet az egyik azért keresi a másikat, mert így jól kiegészítik egymást. Ez az, amit nem ért meg, aki felszínesen nézi a dolgokat.


Ha pedig csak szex a lényeg, akkor abban sincs kivetnivaló. Mindig találkozik a kereslet a kínálattal.


Nem másra tartozik kinek, kinek a magánélete, vagy az ízlése. Az eget sem kritizáljuk,mert kék. Ez van.

2021. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!