Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő vagyok fiúként, ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő vagyok fiúként, ezért nem tudom, hogy mennyire elfogadott a kategóriában, hogy a barátom gyakorlatilag a tulajdonaként kezel? 20/f Ő már tapasztaltabb, igazi férfi.

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán nem elfogadható, olyan nincs hogy valaki valakinek a tulajdona.
2021. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Úgy kezeljen ahogy neked tetszik. Ha élvezed akkor nincs gond vele.
2021. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Borzasztó rosszul hangzik egy ilyen kapcsolat.
2021. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ez normális-e, vagy aberráció. Eddig nincs gond, csak sokat szexelünk, és utasítgat.
2021. szept. 24. 09:48
 5/17 anonim ***** válasza:
99%
Nem vagyunk egyformák, de én nem tudom elképzelni magam egy ilyen kapcsolatban.
2021. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy az aktív a "férfi" de hogy ennyire az, azt nem. Persze majdnem mindent megenged, ha szépen kérem.
2021. szept. 24. 09:55
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy adott közösségben valami az általános, még az sem jelenti azt, hogy ha neked egy dolog kellemetlen eg ypárkapcsolatban, akkor el kell viselned.

A párkapcoslat két emberről szól akik közös megegyezésen és mindkét fél igényét figyelembe véve viselkednek egymással. Ha ez nem megy, a párkapcoslat toxikussá válik.

2021. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. szept. 24. 10:13
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Azt nézd ami neked jó, ne azt hogy ez más kapcsolatokban hogy van..

Mellesleg az elnyomás semmiféle formában nem tolerálható egy kapcsolatban, beszélj vele erről.

Ha nem változik vagy nárcisztikus a viselkedése mihamarabb lépj tovább.

2021. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
nem vagy a legélesebb kés a fiókban. Az,hogy ilyen, nem jelent egyet azzal,hogy "igazi férfi"
2021. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!