Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szuperlájkot küldött Tinderen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuperlájkot küldött Tinderen anyukám munkatársa, 39 éves, én 21, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külsőre amúgy bejön, de nem tudom jó ötlet lenne-e bármilyen viszonyba keveredni vele.
2021. szept. 25. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
bejön a pasi? akkor megér egy talit
2021. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Bárkivel ismerkedsz, a nagy számok törvénye alapján nagy eséllyel úgy is fog ismerni valakit akitől azt akarod hogy ne tudjon róla.

Most itt ez a szituáció, nézd egy pasas akinek tetszel, döntsd el hogy neked tetszik-e vagy sem, ha nem tetszik ne írj, ha tetszik írj rá. Persze, lehet minden kő alatt is azokat az embereket keresni akik egyetlen ismerősödet sem ismerik, de arra hosszú-hosszú időt kéne rászánni, feltehetően fölöslegesen.


Vagy, ha úgy tetszik, még mindig ott a kifogás a "nem tudtam hogy a munkatársad", illetve te már egy autonóm emberi lény vagy, hagy ne már valaki más határozza meg hogy kivel találkozhatsz és kivel nem, csak azért mert teljesítette azt a kérésedet hogy megszült... oh, várj...

2021. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Összejött valami azóta? Privi is jöhet!
2021. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azóta folyamatosan összejárunk.
2021. dec. 17. 14:00
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

#14:

HELYES!!!! :) :)

2021. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!