Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tartós párkapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tartós párkapcsolatra keresel valakit hanyadik randin mondjátok el egymásnak a teljes neveteket?

Figyelt kérdés
Pl a harmadik randin már lehet?

2021. szept. 27. 00:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az itt írt privát uzenetekben sem írnak alá még keresztnevet sem.

Vagy lehet,én vagyok konzervatív.

2021. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos igazad van, nemcsak itt, máshol sem már. A net erről szól, titkolózás, átverés, gerinctelenség. Legalábbis a 99% már ilyen. :(
2021. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azzal teljesen egyetértek ha már ismerkedek valakivel és kapcsolatról beszélünk akkor minél hamarabb jó a nevet elmondani. Én azért járok fel anonim oldalra hogy segítsek úgy hogy nincs nevem, ezért nem mutatkozok be mindenkinek aki rám ír itt, ha esetleg valakivel több napot írok az oldalon és értelmét látom hogy ha nem is kapcsolat csak barátság lesz ebből akkor oda adom a FB-m vagy a Instagramomat. Mivel ez anonim oldal, szóval nem várhatod el hogy minenki a nevével fog itt dobálozni.
2021. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A minimum, hogy tudjuk egymás nevét.
2021. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a bemutatkozásnak már néhány mondatváltás után is alapvető dolognak kellene lennie. Jó, védhető indoka is van annak, ha valaki valamilyen szinten titkolózik és/vagy bizalmatlan a másikkal. De a kölcsönös bemutatkozás pont ezt lazíthatja, oszlathatja.
2021. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!