Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha megismerkedsz egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedsz egy másik meleggel, akkor van ez az íratlan szabály?

Figyelt kérdés

Ha nyitva akarom hagyni mint később esetleg potenciális romantikus partner, akkor ne hozzam fel neki hogy kivel jártam korábban, vagy randis élményeket. Szóval az ilyenek teljesen maradjanak ki a beszélgetésből.


Ez tényleg létezik? Én eddig nyíltan beszéltem mindenkivel mindenről, pl ha randiztam is valakivel akkor is meséltem neki arról mi volt korábban.


Egy pszichológus tanácsolta nekem egyébként ezt.



2021. szept. 29. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Exekről nem szabad ismerkedésnél beszélni. Nyilván nincs párja valakinek,ha ismerkedik. Legalábbis remélhető...


Magunkról kell beszélni,de még fontosabb,hogy beszélgessunk, és a másikra legyunk kíváncsiak. Milyen ember, mi a világról a véleménye, mi a hobbija, kedvenc étele stb.

Hiszen kíváncsiak vagyunk a leendőnkre, ez a fontos,hogy őt ismerjuk meg és ne csak a megjelenését nézzuk.


Én sem szeretem,ha exekről beszélnek, sem ha áradoznak, sem ha panaszkodnak.

2021. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


A pszichológusodra (vagy általában egy pszichológusra) való hivatkozás nem számít, mert nem tudjuk, mit mondott, mire mondta… …csak azt tudjuk, hogy amit felfogtál és elfogadtál a mondandójából, azt hogyan értelmezted.

Nézzük simán a helyzetet.



Amikor megismerkedsz Adalberttel (remélem, nincs az olvasók között Adalbert, aki magára venné), aki tök jól néz ki, tehát esélyes, de még nem tudod, hogy mi lesz, csak "opcionalitásként" gondolsz rá, nem igazán tudhatod, milyen ember. Nem tudhatod, hogy korrekt, vagy sem, hogy pletykás, vagy sem, hogy milyen szándékú és milyen mentalitású/erkölcsű ember ő.

Ugyanakkor máris, fenntartások és korlátok nélkül mesélnél neki az exről, exekről: névvel, foglalkozással, előnyökkel, hátrányokkal, a kapcsolatban miatta kialakult, vagy általa valamiért nehezebben kezelt akadályokról.

Javít ez valamit a kialakuló kapcsolaton? Segít tényleg valóban Téged jobban megismerni a másiknak? Nem hiszem. Szuper!

Nem korrekt ez az eljárás azokkal szemben, akik maguk választanák meg, hogy mikor, ki előtt coming outolnak, hogy kivel osztanák meg a Veled megélt múltjuk részleteit. Olvasatomban nem más ez, mint egy számodra szimpatikus sráccal folytatott pletyka, kibeszélés vagy panaszáradat. Mindet elítélem.

Sajnos a melegek világában nagyon ritka a diszkréció, a korrektség, pletyka, kibeszélés és lelki ventiláció a köbön, ami jellemző a közegre. Számomra ez szégyen.


Sajnálom, hogy ez van, de el kell fogadnom, mert nem tudom megváltoztatni… …Ti tudnátok!

2021. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Triviális volt, azt hittem nem kell leülni magyarázni az oviban, de mégis kell.


1. NEM névvel beszélek az exekről.

2. NEM panaszáradat.

3. NEM mindent kitöltő.

4. NEM pletyka.

5. IGEN, segít a kapcsolatunk kialakításában mert jobban megért bizonyos dolgokat rólam.

6. NEM rossz szándékkal beszélek.



Mindent magyarázni kell már itt? Édes istenem...

2021. szept. 30. 23:36
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell magyarázni semmit sem. Amit magyarázni kell, az már régen rossz. 😁
2021. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!



"NEM kifejezetten mesedélután lett volna, csak pár mondatban megemlítem, hogy hívták mi volt a foglalkozása stb."



Magyarázkodhatsz, ha az eddigi magyarázataid félreérthetőek vagy nem azonosak azzal, amit most mondtál...

...szépítsd nyugodtan, de jobban, mint az oviban :)

2021. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem a válaszadók a dedósak kedves kérdező. Ha nem tetszik a válasz, nem kell kérdezni, meg kioktatni.
2021. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hagyjuk, hosszú. Úgyse értenétek. :) :P
2021. okt. 3. 15:36
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem. De nem azért mert mi vagyunk a hülyék. :)
2021. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!